Tworzenie stron Kraków

Tworzymy strony internetowe dla firm z Krakowa.

Wykorzystaj moc strony www i podbijaj Kraków

5 powodów, aby zamówić strony internetowe u nas

 • Pomoc w biznesie

  Czy strona internetowa może być twoim asystentem w prowadzeniu firmy? My wiemy że tak. Udowodniliśmy to naszym dotychczasowym klientom, tworząc dla nich praktyczne, niezawodne i funkcjonalne strony internetowe. Umiejętnie zarządzana i reklamowana, może automatycznie i samodzielnie pozyskiwać dla was nowych klientów. Niezależnie od dnia tygodnia i pory dnia i nocy.

 • Większe zyski

  Klienci z miasta Kraków, którzy zamówili u nas strony internetowe dla swoich firm, potwierdzają że dzięki nim zarabiają więcej. Wzrost obrotów sięga od 20 do nawet 80 procent. A to dopiero początek nowych możliwości, jakie dają strony www. Wykorzystując dodatkowe narzędzia i kampanie reklamowe, można niewielkim nakładem finansów jeszcze bardziej zwiększyć zyski bez żadnego ryzyka.

 • Większe oszczędności

  Do tej pory dla wielu firm jedyną formą zarabiania większych pieniędzy było cięcie kosztów. Wykorzystując strony www, można to robić efektywnie i bezpiecznie. Dotychczasowe formy reklamy i promocji można przenieść do internetu, łącząc ich działanie ze stroną www. Zapewniamy kompleksową pomoc na każdym etapie tworzenia i wdrażania nowych i skutecznych strategii marketingowych.

 • Reklama gratis

  Na każdego posiadacza strony internetowej czeka bezpłatna reklama w Google. Skorzystanie z tej oferty jest tak proste, jak dodanie strony do wyszukiwarki. Tworząc strony internetowe dla klientów z Krakowa, dbamy o ich widoczność i obecność w największej wyszukiwarce internetowej. Strony są zoptymalizowane pod względem SEO, a także zbudowane w sposób wygodny dla użytkownika.

 • Solidna marka

  W Krakowie działa bardzo duża liczba firm, które mają potencjał na działalność ogólnopolską. Można ją zapoczątkować szybko i łatwo, bez angażowania dużego kapitału. Wystarczy do tego strona internetowa, która zostanie promowana na cały kraj. Docierając do wskazanych grup użytkowników, zapewnia marce rozpoznawalność i uczyni ją lepiej widoczność. Tak rozpoczyna się każda droga do sukcesu.

Strona internetowa może przynieść Ci wiele korzyści!

Czy wiesz, że...

dzięki stronie internetowej zwiększasz możliwości swojej firmy? Za pomocą wyszukiwarki Google jesteś w stanie zacząć pozyskiwać więcej klientów nie tylko lokalnie, ale również z sąsiednich miast, a nawet całej Polski. Na przykład mieszkańcy Krakowa każdego miesiąca wyszukują nawet do 10 000 razy frazę "wulkanizacja kraków". W przypadku branży motoryzacyjnej masz szansę na pokazanie się lokalnym klientom. Pomyśl jakie korzyści mogą dać na tak popularnych frazach!

Oto 6 powodów, dla których warto dołączyć do naszych klientów

Konkurencja w branży tworzenia stron internetowych jest dziś olbrzymia. Firmy prześcigają się w dawaniu zapewnień i gwarancji satysfakcji, aby tylko zachęcić klienta do skorzystania z ich usług. My nie musimy nic obiecywać. Naszą siłą są twarde fakty, znajdujące poparcie w liczbach. Setki zadowolonych klientów to tylko jeden z argumentów, aby nam zaufać. 6 pozostałych prezentujemy i opisujemy poniżej.

 • Poznaj CMS

  Nie tworzymy stron www, które są trudne i mało intuicyjne w użytkowaniu. Zamiast tego dostarczamy kompleksowe rozwiązania, które odpowiadają potrzebom większości klientów. Atutem naszych stron www dla klientów z Krakowa jest panel CMS. Służy on do zarządzania treściami na stronie. Jest wygodny i przejrzysty w działaniu, gwarantując mnóstwo korzyści i dużą oszczędność czasu.

 • Doceń nasze teksty

  Tworząc strony www dla firm z Krakowa, skupiamy się nie tylko na ich wyglądzie i technologii, ale również treściach. Nawet najładniejsze strony pozbawione merytorycznych informacji są nic nie warte. Jesteśmy tego świadomi, dlatego dostarczamy strony www uzupełnione najwyższej jakości tekstami. Ich przygotowaniem zajmują się nasi doświadczeni copywriterzy.

 • Poznaj siłę SEO

  Tworzenie stron zgodnie z zasadami SEO to standard w naszej pracy. Szanujemy pieniądze i czas klientów, dlatego oddajemy im strony, które nie wymagają poprawek do pozycjonowania. Reguły, którymi rządzi się SEO są nam znane i przestrzegamy ich przy każdym zleceniu. Doceniają to nasi klienci, algorytm wyszukiwarki Google i firmy, którym zlecicie pozycjonowanie stron www.

 • RWD bez żadnych dopłat

  Co to są responsywne strony internetowe? Czy skrót RWD coś ci mówi? Możemy powiedzieć tylko tyle, że bez względu na wybrany pakiet stron, responsywność jest implementowana w cenie. Ta sama strona wyświetlona na różnych urządzeniach: smartfon, tablet lub laptop, będzie wyglądać nieco inaczej. Zmiany te są podyktowane poprawą obsługi i funkcjonalności strony, zależnie od wielkości ekranu.

 • Zmieniamy i nie ograniczamy

  Tym co odróżnia naszą firmę o konkurencji jest sposób, w jaki podchodzimy do naszych klientów. Podczas kiedy inne firmy stawiają przed nimi limity i ograniczenia poprawek, my wdrażamy je bez żadnych limitów. Owszem, oznacza to dla nas więcej pracy, ale gwarantuje również zadowolenie klientów. A właśnie o to nam chodzi, kiedy podejmujemy się realizacji nowego zlecenia na strony www dla Krakowa.

 • Gwarancja jakości

  Gwarancja na wykonane strony internetowe to nowość w tej branży. Odpowiedzialność względem klientów oraz pewność jakości wykonanych stron, pozwala nam oferować bezpłatną, 12 miesięczną gwarancję dla każdego klienta. W praktyce oznacza to, że przez pierwszy rok od zamówienia strony internetowej, klient nie musi się o nią martwić w żadnym aspekcie działania i użytkowania.

Tworzymy strony internetowe w korzystnych cenach dla klientów z Krakowa.

Oferujemy najlepsze warunki na strony www

Strony internetowe stały się dziś standardem dla każdej branży. Wielkość prowadzonej firmy, charakter działalności, obroty i rynek działania – to nie ma już żadnego znaczenia. Strona www jest jedną z pierwszych rzeczy, której poszukuje zainteresowany klient. Jej brak może go zniechęcać do nawiązania współpracy i udania się do konkurencji, która taką stronę posiada. Nie pozwól aby tak się stało. Zainwestuj w stronę, która pozwoli ci pozyskiwać nowych klientów bez angażowania twojego czasu i pracy.

To tylko kilka przykładów. Więcej znajdziesz na stronie realizacje.

Referencje

Zobacz, jak jesteśmy oceniani przez naszych klientów

Pakiety i Ceny

Odkryj cennik stron internetowych w Krakowie

Chcesz się dowiedzieć, ile będzie kosztowała zamówiona przez ciebie strona www? Mamy dobrą wiadomość. Ceny stron internetowych są mocno zróżnicowane i zależą od wielkości i zawartości. Możesz dla siebie wybrać najmniejszą stronę one-page w bardzo niskiej cenie, jak również bardziej rozbudowaną, ale i droższą stronę www. Porównaj zawartości pakietów i zdecyduj, który jest najlepszy dla ciebie.

Standard

Przedstaw podstawowe informacje o firmie.
1500 zł /netto
Czas realizacji: 2 - 4 tygodnie

Biznes

Przekaż klientom szczegóły swojej oferty.
2000 zł /netto
Czas realizacji: 2 - 4 tygodnie

Premium

Przedstaw szczegóły oferty oraz publikuj wpisy.
3000 zł /netto
Czas realizacji: 2 - 4 tygodnie

VIP

Wyróżnij się indywidualną grafiką i funkcjami.
od 6000 zł /netto
Czas realizacji: 6 - 10 tygodni