Strony internetowe Poznań

Tworzenie stron WWW dla klientów z Poznania.

Czy wiesz, jak wiele tracisz w tym momencie bez strony firmowej?

Zacznij pozyskiwać więcej klientów z Poznania i okolic!

 • Wizytówka live

  Firmowa strona internetowa działa jak wizytówka, która jest ciągle dostępna. Wystarczy, że klient wejdzie bezpośrednio na Twoją witrynę lub znajdzie ją w wyszukiwarce, a wszystkie informacje będzie mieć jak na dłoni.

 • Oszczędzasz

  Stworzenie witryny zwykle jest kosztowne, ale w przyszłości pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Przede wszystkim możesz zrezygnować z prowadzenia katalogu lub gazetki firmowej, które tworzone regularnie sporo kosztują.

 • Więcej zarabiasz

  Strony internetowe są indeksowane w wyszukiwarce Google. Wyszukiwarka pozwala w prosty sposób pozyskiwać mnóstwo nowych klientów, a co za tym idzie więcej zarabiać. Dzisiaj największe firmy zarabiają głównie przez internet.

 • Dbasz o klienta

  Strona firmowa to miejsce gdzie możesz zamieścić wszystkie informacje o własnej firmie. To sprawia, że komfort klienta znacznie wzrasta. Teraz każda osoba odwiedzająca Twoją stronę może znaleźć odpowiedzi na wszystkie pytania.

 • Budowa zaufania

  Firmowe strony internetowe skutecznie budują zaufanie wobec przedsiębiorstw. Umieszczenie danych o Twojej firmie, szczegółowej oferty + zdjęć z jej wykonywania to świetna metoda na budowę zaufania oraz zwiększenie konwersji.

Tworzenie stron internetowych w Poznaniu opiera się na sprawdzonych rozwiązaniach.

Czy wiesz, że...

Strony internetowe napędzają Poznańskie przedsiębiorstwa? To wszystko za sprawą wyszukiwarki Google. Mnóstwo osób nadal nie zdaje sobie sprawy, jak dużą siłą jest to narzędzie, które co sekundę obsługuje ponad 60 tys. zapytań. Dla przykładu fraza "suknie ślubne poznań" jest wyszukiwana każdego miesiąca nawet 10 tys. razy! Jaki może być efekt pierwszej pozycji na tej frazie? Być może kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt dodatkowo sprzedanych sukni ślubnych w ciągu miesiąca.

Tworzenie stron internetowych Poznań.
Najwyższa jakość wykonania.

Priorytetem naszego zespołu jest zadowolenie klienta, dlatego u nas nie doświadczysz żadnych ukrytych kosztów. Przed rozpoczęciem współpracy wiesz, za co płacisz. Przykładamy wszelkich starań, żeby wykonywane przez nas projekty były najwyższej jakości, stworzone na podstawie najnowszych technologii.

 • Łatwa obsługa (CMS)

  To bardzo ważny element nowoczesnych stron internetowych, który pozwala na zarządzanie zawartością wyłącznie za pomocą kliknięć myszy. Najpopularniejszym systemem jest WordPress.

 • RWD (Responsywność)

  Responsywne strony internetowe to aktualnie chyba pierwszy element, o którym należy pamiętać przy tworzeniu www. Funkcja ta pozwala na właściwe wyświetlanie witryny na każdym urządzeniu.

 • Wartościowa treść

  Strony internetowe z treściami, które niosą za sobą wysoką wartość merytoryczną, są lepiej traktowane przez algorytmy wyszukiwarki Google. To może dać Twojej witrynie lepsze pozycje.

 • Optymalizacja SEO

  Zoptymalizowane strony www nie mają problemów z pozycjonowanie w wyszukiwarce Google. To również dobra wiadomość dla użytkowników, ponieważ witryna jest prosta w obsłudze.

 • Pełna kontrola

  Współpracując z nami, stale masz pełną kontrolę nad projektem Twojej nowej witryny. Działamy tak długo, aż uznasz, że wszystko wygląda idealnie. To nas wyróżnia spośród innych agencji.

 • Gwarancja

  Aby udowodnić Ci, że wykonane przez nas strony internetowe są niezawodne, otrzymasz gwarancję na 12 miesięcy. Jeżeli nastąpi jakakolwiek awaria, nasi specjaliści staną na wysokości zadania.

Za powyższe elementy nie musisz dopłacać - otrzymujesz je w standardzie.

Projektowanie stron dla firm z Poznania.
Zobacz nasze portfolio.

Część naszych klientów miało już firmowe strony internetowe, ale pod żadnym względem nie spełniały dzisiejszych standardów takich jak responsywność, unikalne i wartościowe teksty oraz przede wszystkim łatwość obsługi. Nasze projekty zawierają wszystkie te elementy, dzięki czemu nie mają trudności z pozycjonowaniem, które jest bardzo ważnym elementem w życiu strony internetowej. Zobacz projekty, jakie udało nam się stworzyć dla naszych klientów.

Całe portfolio znajdziesz na podstronie realizacje.

Referencje

Poznaj opinie Klientów

Pakiety i Ceny

Ile kosztują strony internetowe w Poznaniu?

Agencje interaktywne najczęściej nie mają cen, ponieważ do każdego klienta podchodzą indywidualnie. Ma to swój minus, bo często możesz płacić za coś, czego nie potrzebujesz. U nas masz do wyboru pakiety, dzięki czemu wiesz, za co płacisz.

Tworzenie stron internetowych to trochę jak zakup mieszkania. Niewielka kawalerka w słabej lokalizacji to nieduży koszt. Mała strona firmowa, która nie dociera do żadnych odbiorców to również niewielki koszt. Z każdym dodatkowym metrem kwadratowym i kolejną podstroną, treścią, grafikami cena wzrasta. Podsumowując, rzeczywiście witryną firmową można zrobić za kilkaset złotych, ale zazwyczaj w takiej cenie nie osiągasz żadnych korzyści. Wyższa cena to najczęściej wyższa jakość.

Standard

Przedstaw podstawowe informacje o firmie.
1500 zł /netto
Czas realizacji: 2 - 4 tygodnie

Biznes

Przekaż klientom szczegóły swojej oferty.
2000 zł /netto
Czas realizacji: 2 - 4 tygodnie

Premium

Przedstaw szczegóły oferty oraz publikuj wpisy.
3000 zł /netto
Czas realizacji: 2 - 4 tygodnie

VIP

Wyróżnij się indywidualną grafiką i funkcjami.
od 6000 zł /netto
Czas realizacji: 6 - 10 tygodni