Strony internetowe Chojnice

Zapewniamy nowoczesne strony internetowe dla firm z Chojnic i okolicznych miejscowości. Dzięki temu staniesz się widoczny w sieci.

Pomożemy Ci zaistnieć w sieci. Zostaw poniżej swój numer telefonu, a my odezwiemy się do Ciebie, aby porozmawiać o szczegółach.

Czy warto stawiać na strony internetowe?

Postaw na Internet i zyskaj nowych klientów z Chojnic i okolicznych miejscowości

 • Wyższe zyski

  Strony internetowe zapewnią Ci widoczność w sieci, a to z powodzeniem przyciągnie nowych klientów. Dzięki temu już wkrótce zaczniesz notować wzrost zysków, bo odbiorcy chętniej będą korzystali z Twojej oferty. Pieniądze możesz przeznaczyć na dalszy rozwój swojej firmy, a nawet postawić na kolejne formy promocji.

 • Kontakt z klientami

  Przy pomocy witryny możesz utrzymywać regularny kontakt ze swoimi klientami. Pomoże Ci to we wprowadzaniu zmian, a także poznawaniu ich opinii na temat Twojej oferty. Poza tym z łatwością odpowiesz na ich pytania. Tym bardziej, jeżeli udostępnisz na stronie formularz kontaktowy, numer telefonu bądź czat.

 • Dostępność 24/7

  Twoi klienci już nigdy nie będą musieli przejmować się ograniczeniami, jakie powodują godziny pracy, święta bądź dni tygodnia. W końcu strona internetowa jest dostępna przez całą dobę, co umożliwia swobodne korzystanie z Twojej oferty. Poza tym odbiorcy w każdej chwili mogą poznać więcej szczegółów dotyczących Twojej firmy.

 • Przewaga nad konkurencją

  Nie czekaj ze stworzeniem witryny www, aż Twoja konkurencja zrobi to samo. Wykorzystaj ich błąd i stań się liderem w swojej okolicy. Dzięki temu zdobędziesz nowych klientów, ale też rozszerzysz grono odbiorców, co zapewni Ci większe zyski oraz wzrost ruchu na stronie.

 • Budowanie wizerunku firmy

  Chcesz, aby Twoja firma była postrzegana jako rozwojowa i nowoczesna? Strona internetowa Ci to zapewni, bo klienci dostrzegą, jak bardzo dbasz o ich komfort. Poza tym widoczność w sieci, a tym bardziej wysoka pozycja w Google zazwyczaj wzmacnia pozytywny wizerunek.

Postaw na rozwojowy biznes i zdobądź klientów z Chojnic i okolic

Czy wiesz, że...

Strona internetowa to doskonała reklama, dzięki której zyskasz pozytywny wizerunek, ale też znajdziesz kolejnych klientów. Pomogą Ci w tym odpowiednie słowa kluczowe. Jedną z takich fraz jest „apteka Chojnice”, gdyż jest regularnie wyszukiwana przez blisko 600 osób. Skorzystaj z potencjału, jaki zapewnia Internet i postaw na dalszy rozwój.

Strony internetowe Chojnice — wysokiej jakości, skuteczne i zachęcające.

Stawiamy na zadowolenie naszych klientów, bo wiemy, jak ważne jest to, abyś otrzymał produkt, który spełni Twoje oczekiwania. Właśnie dlatego tworzymy strony internetowe, które są zgodne z najwyższymi standardami. Dbamy także o to, by witryny były łatwe w obsłudze, co zapewnia ogromny komfort Twoim klientom. Dzięki temu jeszcze chętniej będą do Ciebie wracali.

 • Teksty

  Dbamy o to, aby strona internetowa zachęcała odbiorców ciekawymi tekstami. Sprawimy, że będą łatwe w odbiorze, a także zrozumiałe dla klientów.

 • Responsywność

  Dopasowujemy witrynę do urządzeń mobilnych, by jeszcze bardziej zadbać o komfort Twoich klientów. Dodatkowo responsywna witryna zapewni Ci wyższe miejsce w wyszukiwarce Google.

 • Optymalizacja

  Zapewniamy wewnętrzną optymalizację, dzięki której strona będzie się szybko wczytywać. Poza tym będzie intuicyjna w nawigacji i czytelna dla odbiorców.

 • Nieograniczone zmiany

  Masz możliwość skorzystania z nielimitowanych zmian. W ten sposób witryna będzie spełniać wszystkie Twoje oczekiwania, a współpraca z nami będzie dla Ciebie w pełni satysfakcjonująca.

 • CMS

  Stawiamy na łatwy w obsłudze CMS, abyś mógł samodzielnie dodawać, usuwać i modyfikować treści, zdjęcia bądź inne multimedia.

 • Gwarancja

  Tworzone przez nas strony internetowe charakteryzuje bezawaryjność. Pomimo tego i tak zapewniamy Ci 12 miesięcy gwarancji, abyś zyskał maksymalną ochronę.

Zapewniamy wysoką jakość, którą otrzymasz od nas bez względu na wybrany pakiet!

Firmy z Chojnic i okolic, które już nam zaufały. Przekonaj się, jakie strony już stworzyliśmy.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na stworzenie stron internetowych dla firm z różnych części Polski, a w tym również z Chojnic i pobliskich miejscowości. Dzięki temu dokładnie wiemy, czego od nas oczekujesz, a także, jakie funkcje są najważniejsze dla Twoich klientów. Zapewniamy witryny www, które są responsywne, zoptymalizowane, a także zachęcają swoim nowoczesnym wyglądem. Sprawia to, że klienci z jeszcze większą chęcią korzystają z Twoich usług bądź produktów.

Już teraz przejrzyj nasze realizacje.

Referencje

Opinie poprzednich klientów

Pakiety i Ceny

Jaki jest koszt stworzenia strony internetowej dla firm z Chojnic i okolic?

Trudno jest jednoznacznie określić cenę wykonania strony internetowej. Przede wszystkim dlatego, że wiele zależy od stopnia jej rozbudowania. Dlatego najpierw ustal liczbę podstron, gdyż ma to wpływ na teksty, zdjęcia i optymalizację witryny. Dla Twojej maksymalnej wygody przygotowaliśmy pakiety cenowe, dzięki którym od razu wiesz, ile zapłacisz. Nie musisz też przejmować się dodatkowymi opłatami, bo u nas nie ma żadnych ukrytych kosztów.

Standard

Przedstaw podstawowe informacje o firmie.
1500 zł /netto
Czas realizacji: 2 - 4 tygodnie

Biznes

Przekaż klientom szczegóły swojej oferty.
2000 zł /netto
Czas realizacji: 2 - 4 tygodnie

Premium

Przedstaw szczegóły oferty oraz publikuj wpisy.
3000 zł /netto
Czas realizacji: 2 - 4 tygodnie

VIP

Wyróżnij się indywidualną grafiką i funkcjami.
6000 zł /netto
Czas realizacji: 6 - 10 tygodni

Kontakt

FAQ

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz w dziale FAQ.

FAQ

Adres

ul. Leśna
89-600 Chojnice

Godziny pracy