Pozycjonowanie stron w Olsztynie

Wysokie pozycje w Google to klucz do sukcesu w Internecie i nie tylko. Prowadzisz firmę w Olsztynie? Koniecznie rozpocznij z nami współpracę! Postaw na pozycjonowanie swojej strony, by zostawić konkurencję daleko za sobą.

Pomożemy Twojej firmie zaistnieć w sieci. Zostaw poniżej swój numer telefonu, a my odezwiemy się do Ciebie, aby porozmawiać o szczegółach.

Poznaj korzyści związane z pozycjonowaniem stron internetowych w Olsztynie

5 najważniejszych zalet pozycjonowania

 • Rozpoznawalność

  Twoja firma może stać się ważną częścią branży, w której działasz. Dzięki pozycjonowaniu stron w Jeleniej Górze wskoczysz na wysokie miejsce w Google, a wtedy staniesz się rozpoznawalny — zarówno wśród klientów, jak i konkurencji. Zobaczysz, że już wkrótce to inni będą wzorowali się na Tobie.

 • Większa sprzedaż

  Rosnące zainteresowanie ze strony klientów, a także coraz większa liczba zapytań ofertowych sprawi, iż znacznie zwiększy się sprzedaż w Twoim sklepie. Dzięki temu możesz zacząć rozszerzać oferowany asortyment lub zainwestować jeszcze więcej pieniędzy w reklamę.

 • Stała kontrola

  Pozycjonowanie stron jest bardzo złożonym proces, dlatego przyjęcie odpowiednio dopasowanej strategii staje się kluczowe. Jednak, nawet jeśli nie znasz zasad SEO, to i tak możesz przy pomocy różnych narzędzi sprawdzać efekty pracy pozycjonerów. Dzięki współpracy dostaniesz też specjalny raport z naszej pracy.

 • Dotrzesz do klientów

  Szczególnie na początku bardzo trudno jest zostać zauważonym przez klientów. Dlatego też konieczne staje się wybranie fraz, które wpisują potencjalni kupujący czy usługodawcy. Nasze działania mogą sprawić, że Twoja oferta zostanie dostrzeżona, a zyski kilkukrotnie się spotęgują.

 • Wyprzedzisz konkurencję

  Rywalizacja w wyszukiwarce Google jest coraz bardziej zacięta. Toteż potrzebujesz konkretnego planu i doświadczonych pomocników, aby osiągnąć TOP3. Wiesz, że większość użytkowników wybiera firmy z pierwszych 4 miejsc? Zatem z naszą pomocą przestaniesz oddawać zlecenia swojej konkurencji.

Pieniądze wydane na pozycjonowanie strony zawsze się zwracają

Czy wiesz, że...

Firmy, które decydują się na zainwestowanie w pozycjonowanie stron wiedzą, że to inwestycja. Dlatego nie boją się długotrwałej współpracy. Dlaczego? Wystarczy, że spojrzysz na przykład — firma zajmująca się cateringiem w Olsztynie będzie chciała się pozycjonować na frazę „catering Olsztyn”, która przyciąga 820 wyświetleń. Już widzisz, ile potencjalnych klientów może zyskać?

Pozycjonowanie stron w Olsztynie — etapy współpracy

Dotychczas nasi klienci cenili sobie w nas przede wszystkim doświadczenie, organizację i skuteczność. Te trzy cechy sprawiły, że jesteśmy w stanie osiągnąć sukces z każdą frazą bez wyjątku. Dlatego osoby prowadzące firmy w Olsztynie tak chętnie decydują się zaufać naszym umiejętnościom. Zdajemy sobie sprawę z tego, że przejrzyste zasady współpracy są dla naszych klientów kluczowe. Zatem poniżej znajdziesz poszczególne etapy, których zawsze się trzymamy.

 • Przygotowanie fraz kluczowych

  Zachęcamy klientów do tego, aby rozpocząć współpracę poprzez przesłanie nam słów kluczowych. Ocenimy ich konkurencyjność i powiemy, jak długo potrwa osiągnięcie zamierzonych efektów.

 • Prognozowana cena

  Dobór frazy wpływa również na koszty związane z pozycjonowaniem. Zatem jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem współpracy powiemy Ci otwarcie, ile będzie kosztować nasza usługa.

 • Zawarcie umowy

  Kiedy wszystko jest już jasne następuje podpisanie umowy. Zależy nam na przejrzystych warunkach i pełnym zadowoleniu z naszych usług.

 • Działamy!

  Ten moment lubimy najbardziej! Wreszcie możemy pokazać cały nasz potencjał i wykorzystać nasze doświadczenie, aby pomóc Ci zyskać pierwsze pozycje w Google.

 • Kontrolowanie naszych działań

  Niczego nie ukrywamy, więc co miesiąc będziemy wysyłać raport z postępami pracy. W ten sposób zobaczysz, że naprawdę opłaca się z nami współpracować.

 • Zapłata

  Kiedy nadchodzi moment dokonania płatności? W momencie, gdy zobaczysz efekty. Brzmi uczciwie, prawda? I tak też jest.

Wybieraj jedynie pozycjonerów, którzy szanują Twój czas i pieniądze.

Czas realizacji

Jak długo trwa pozycjonowanie stron w Olsztynie?

Wielu naszych klientów zastanawia się, ile czasu potrzebujemy, żeby wybrana fraza znalazła się w TOP5. Odpowiedź nigdy nie jest taka sama, bo wpływa na to wiele czynników — konkurencyjność słowa kluczowego, zmiany algorytmów, a nawet działania podejmowane przez konkurencję. Jednak nie zmienia to faktu, że zazwyczaj wyraźne rezultaty podejmowanych przez nas działań widoczne są już w ciągu 1-3 miesięcy. Jednak przez kolejne miesiące wykonujemy szereg kolejnych działań, żeby utrzymać pozycję i jeszcze bardziej ją podnieść.

Cennik

Ile trzeba zapłacić za pozycjonowanie strony internetowej w Olsztynie?

Koszty nigdy nie są bez znaczenia. Dlatego też, zanim rozpoczniesz z nami współpracę będziesz doskonale wiedzieć, ile zapłacisz. Takie rozwiązanie sprawi, że nie będziesz niemile zaskoczony. Uczciwe podejście z naszej strony jest szanowane przez naszych klientów. Jeśli chodzi już typowo o cenę pozycjonowania pojedynczych fraz w Olsztynie, to waha się ona w granicach 300-400 zł, jeśli pozycja zostanie osiągnięta. Taka inwestycja co miesiąc w zupełności wystarczy, żeby zyskać wysoką pozycję na wybraną przez Ciebie frazę i osiągnąć upragniony sukces w Internecie. Przestań odkładać na później pozycjonowanie, bo już teraz możesz zacząć dzięki niemu zarabiać. Chcesz się przekonać? Czekamy na wiadomość od Ciebie, abyśmy mogli jak najszybciej zacząć wdrażać skuteczną strategię.

FAQ

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz w dziale FAQ.

FAQ

Adres

al. Marszałka Józefa Piłsudskiego
10-001 Olsztyn

Godziny pracy