Strony internetowe Płock

Tworzenie stron dla firm z Płocka i nie tylko.

Myślałeś o tym, jak wiele omija Cię bez strony internetowej?

Zobacz jak wiele korzyści zyskujesz!

 • Oszczędność

  Kiedy posiadasz stronę internetową, nie musisz już zlecać tworzenia wizytówek i katalogów/ulotek. Przypomnij sobie, ile wydałeś już pieniędzy na takie działania. Każda zmiana w firmie wiąże się z ponownym ich tworzeniem. Na stronie internetowej nic za to nie płacisz i robisz za pomocą kilku kliknięć.

 • Skuteczna reklama

  Strona internetowa służy głównie do tego, żeby pozyskiwać nowych klientów. Jest na to wiele sposobów, a najpopularniejszym jest na pewno pozycjonowanie w wyszukiwarce. Dzięki temu po wyszukaniu usługi to właśnie Twoja strona może triumfować na pierwszym miejscu.

 • Budowa zaufania

  Postaw się po stronie klienta: szukasz firmy właśnie takiej jak Twoja, ale skąd możesz mieć pewność, że Twoje usługi są wysokiej jakości i czy przede wszystkim działasz uczciwie? Strona internetowa to idealnie miejsce na umieszczenie zdjęć i najważniejszych informacji o Twojej działalności.

 • Pełna dyspozycja

  Zdarza się, że niecierpliwy klient chciałby poznać Twoją ofertę późno w nocy lub dni wolne od pracy – zdarza się! W takim przypadku strona firmowa jest świetnym rozwiązaniem. Liczne fotografie mogą przedstawić jakość jaką prezentujesz, a długi opis pokazać w jaki sposób pracujesz.

 • Komfort

  Nawet stałym klientom zależy czasami na danych kontaktowych lub szczegółach Twojej oferty – może właśnie ktoś chciałby polecić Twoje usługi? Wystarczy wejść na stronę internetową i gotowe! Wszystkie dane kontaktowane jak na dłoni. Do tego szczegóły oferty tylko przyciągają nowego klienta.

Tworzymy strony firmowe dla klientów z Płocka i nie tylko!

Czy wiesz, że...

Strona internetowa może pomóc Twojej firmie "rozwinąć skrzydła"? Mieszkańcy miasta Płock każdego dnia wyszukują mnóstwo zapytań. Wykorzystaj to! Załóżmy, że prawadzisz zakład stolarski, ale liczba klientów nie zadowala. Czy wiesz, że fraza "stolarz płock" jest wyszukiwana nawet 1000 razy na miesiąc? Pozycjonowanie Twojej strony może być strzałem w dziesiątkę!

Tworzenie stron internetowych Płock.
Zobacz, co znajduje się w naszym standardzie!

Zależy nam na każdym kliencie tak samo bez względu na to, jaki pakiet wybierze. Z uwagi na to w każdym pakiecie (nawet najtańszym) oferujemy najwyższy standard. Oferujemy niezbędne funkcje i elementy dla stron internetowych bez żadnych ukrytych kosztów. Tworzymy strony, które idealnie spełniają aktualne standardy. Pozwala to na efektywne wykorzystanie potencjału marketingu internetowego.

 • Unikalna treść

  Unikalna treść to przede wszystkim wyznacznik wyszukiwarki Google, który pozwala uzyskać lepsze pozycje. Co więcej, warto napisać co nieco o Twojej ofercie itp.

 • Optymalizacja

  Optymalizacja wewnętrzna strony internetowej skraca czas wczytywania oraz ułatwia poruszanie. To kolejny czynnik rankingowy amerykańskiego giganta.

 • Responsywność

  Dzisiaj tworząc strony internetowe, myśli się głównie o urządzeniach mobilnych. Responsywne strony internetowe potrafią dostosować się do każdej wielkości ekranu.

 • Panel do zarządzania

  Nasze strony internetowe posiadają wygodne systemy CMS do zarządzania dosłownie wszystkim. Za pomocą kilku kliknięć możesz dodawać zdjęcia, treści… cokolwiek!

 • Edytowanie

  Możesz nam zasugerować zmiany nie raz, nie dwa, nie trzy… możesz to robić do woli. Celem naszej współpracy jest stworzenie idealnej strony internetowej.

 • Gwarancja

  Wiemy, że nasze strony internetowe działają bez zarzutu, dlatego otrzymasz gwarancję na 12 miesięcy. Nasi specjaliści czuwają nad bezpieczeństwem każdej stworzonej strony!

Najwyższy standard bez względu na wybrany pakiet.

Lata pracy - bogate portfolio.
Czekamy także na firmy z Płocka.

Niektórzy nasi klienci posiadali firmowe strony, ale problem był taki, że były zbyt przestarzałe. Dzisiaj tworząc strony internetowe, myśli się głównie o odbiorcy. Nowoczesna strona powinna być prosta w obsłudze i dawać to, czego oczekuje internauta. W przypadku Twojej firmy mogą to być dane kontaktowe, portfolio i szczegóły oferty w postaci nieskomplikowanego opisu. Spójrz na efekty naszej pracy.

Chcesz zobaczyć więcej? Przejdź na podstronę realizacje.

Referencje

Poznaj opinie Klientów

Pakiety i Ceny

Strony internetowe Płock - cennik

Czasami strony internetowe mogą kosztować nawet wiele tysięcy złotych. Dlaczego? Ma na to wpływ wiele czynników. Każda strona internetowa może być dowolnie rozbudowana i rozwinięta o dodatki, które ułatwiają wiele czynności. Zupełnie tak samo jest z zakupem samochodu czy mieszkania – wszyscy dobrze wiemy jak wyglądają za najniższą cenę.

Oferujemy specjalne pakiety cenowe dzięki czemu wiesz na co możesz liczyć mając ścisły budżet. To nas wyróżnia spośród wielu agencji interaktywnych, ponieważ zazwyczaj płaci się tylko podstawową cenę (na pierwszy rzut oka bardzo atrakcyjną), ale w czasie współpracy okazuje się, że za niezbędne elementy należy dopłacić.

Standard

Przedstaw podstawowe informacje o firmie.
1500 zł /netto
Czas realizacji: 2 - 4 tygodnie

Biznes

Przekaż klientom szczegóły swojej oferty.
2000 zł /netto
Czas realizacji: 2 - 4 tygodnie

Premium

Przedstaw szczegóły oferty oraz publikuj wpisy.
3000 zł /netto
Czas realizacji: 2 - 4 tygodnie

VIP

Wyróżnij się indywidualną grafiką i funkcjami.
6000 zł /netto
Czas realizacji: 6 - 10 tygodni