Tworzenie stron internetowych Olsztyn

Tworzenie stron dla firm z Olsztyna. Kompleksowe strony internetowe oraz pozycjonowanie w Google.

Skontaktuj się z nami już teraz lub zostaw poniżej swój numer telefonu, a my odezwiemy się do Ciebie w ciągu 30 minut (od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 19:00).

Strona internetowa może napędzić Twój biznes w Olsztynie.

Zobacz, jak wiele tracisz bez strony firmowej!

 • Nowi klienci

  Za pomocą internetu w prosty sposób można dotrzeć do nowych klientów. Dzisiaj każdy szuka w sieci sprawdzonych lokali i sklepów, dlatego wykorzystaj to jak najszybciej. Pozycjonowanie lokalne może być twoim motorem napędowym!

 • Wygoda klienta

  Firmowa strona to dla klienta ogromny komfort. Zanim zdecyduje się do Ciebie zadzwonić dokładnie przeczyta co możesz mu zaoferować, a także może obejrzeć zdjęcia, które przedstawiają efekty Twojej pracy.

 • Wizytówka

  Firmowa strona działa jak wizytówka. Jest to lepsza forma od standardowych wizytówek, ponieważ dowolne zmiany nie powodują żadnych kosztów. Zamiast rozdawać wizytówki, po prostu zaproś do odwiedzenia strony. To bardziej ekonomiczne.

 • Reklama

  Każda strona internetowa może znaleźć się w indeksie Google. Oznacza to, że będziesz w stanie pozyskiwać z wyszukiwarki potencjalnych klientów nawet bez wkładu finansowego! To najczęstsza przyczyna dlaczego warto mieć stronę www.

 • Dostępność 24/7

  W odróżnieniu od fizycznej placówki firmy strona internetowa jest otwarta dla każdego o każdej porze (nawet w święta). Dzięki temu każdy klient może zapoznać się z ofertą Twojej działalności w dowolnym momencie i nie “zalewać” zbędnymi pytaniami.

Tworzenie stron w Olsztynie opiera się na sprawdzonych rozwiązaniach.

Czy wiesz, że...

Strony internetowe w Olsztynie odgrywają bardzo dużą rolę w marketingu większości firm? Co sekundę na całym świecie wyszukiwarka Google przetwarza ponad 60 000 zapytań. Dla przykładu załóżmy, że prowadzisz restaurację z kebabem na południu Olsztyna. Jedna fraza "kebab jaroty" generuje każdego miesiąca nawet 1 000 wyszukań. Jeżeli Twoja strona firmowa zajmowałaby pierwsze pozycje na najlepszych frazach, to pomyśl tylko jakie przyniosłoby to korzyści!

Strony internetowe Olsztyn.
Wysoki standard w dobrej cenie.

Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta, dlatego już w standardzie otrzymujesz wszystko, co niezbędne do funkcjonowania strony www. To, co jeszcze nas wyróżnia to nielimitowana ilość poprawek. Większość agencji interaktywnych oferuje swoim klientom maksymalnie kilka poprawek, a za więcej należy dopłacić. Jeśli chodzi o cenę, to u nas znasz ją już na samym początku współpracy i nie ponosisz żadnych ukrytych kosztów.

 • System CMS

  System CMS to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą na bieżąco wprowadzać zmiany na swojej stronie. Taki system sprawia, że zarządzanie stroną staje się bardzo proste.

 • Responsywność

  RWD jest podstawowym elementem każdej nowej strony internetowej. To również ważny czynnik, który wpływa na pozycję strony w wyszukiwarce Google.

 • Pisanie treści

  Napiszemy dla Ciebie wartościowe treści na stronę według Twoich wytycznych. Nasze teksty są dobrze zoptymalizowane pod SEO, a to ważne, bo pozwalają osiągać wysokie pozycje.

 • Optymalizacja SEO

  To bardzo ważny czynnik wspomagający pozycjonowanie Twojej strony. Odpowiednia optymalizacja pozwala skrócić czas wczytywania strony oraz ułatwić nawigację.

 • Poprawki bez limitu

  Brak limitu poprawek to cecha, która wyróżnia naszą firmę spośród konkurencji. Współpracujemy w jednej cenie aż do momentu, gdy uznasz, że jesteś zadowolony.

 • Gwarancja

  Wiemy, że nasze strony działają bezawaryjnie i właśnie dlatego otrzymasz od nas gwarancję na rok. Jeśli cokolwiek zawiedzie, jak najszybciej to naprawimy.

Najwyższy standard w jednej cenie - to nasza domena!

Nasze portfolio.
Zapraszamy do współpracy firmy z Olsztyna.

Przez kilka lat udało nam się stworzyć spore portfolio. Współpracowaliśmy z mniejszymi jak i większymi firmami. Nasza praca zawsze jest oparta na sprawdzonych rozwiązaniach, które zapewniają pewność działania. Trzymamy się wytycznych wyznaczonych przez Google, ponieważ dobrze zoptymalizowane strony mają mniejsze problemy z pozycjonowaniem.

W celu sprawdzenia całego portfolio zapraszamy do działu Realizacje.

Referencje

Zobacz, jak jesteśmy oceniani.

Pakiety i Ceny

Cena za tworzenie stron w Olsztynie

Ceny tworzenia stron internetowych w Olsztynie są bardzo różne. To podobna sytuacja do zakupu samochodu. Najtańsze auta zwykle mają biały kolor i słabe wyposażenie. Zwykle to auta do pracy, które niczym nie zachwycają. Droższe auta są lepiej wykonane, a ich wyposażenie potrafi zachwycać. Strony internetowe również mogą być niewielkie i bez oryginalnej szaty graficznej. Mimo wszystko lepiej jest zainwestować w firmową stronę, ponieważ będzie działać przez długie lata i może przyciągać wielu nowych klientów.

Na cenę strony internetowej ma wpływ ilość podstron, ilość unikalnego tekstu, poziom rozbudowania szaty graficznej, rodzaj szablonu, ilość zdjęć “stock’owych” i wiele, wiele więcej.

Standard

Przedstaw podstawowe informacje o firmie.
1500 zł /netto
Czas realizacji: 2 - 4 tygodnie

Biznes

Przekaż klientom szczegóły swojej oferty.
2000 zł /netto
Czas realizacji: 2 - 4 tygodnie

Premium

Przedstaw szczegóły oferty oraz publikuj wpisy.
3000 zł /netto
Czas realizacji: 2 - 4 tygodnie

VIP

Wyróżnij się indywidualną grafiką i funkcjami.
od 6000 zł /netto
Czas realizacji: 6 - 10 tygodni