Strony internetowe Nowy Sącz

Tworzenie stron www dla firm z Nowego Sącza.

Firmowa bez strony internetowej bardzo dużo traci!

Przeczytaj 5 powodów, które skłonią Cię do zamówienia strony www

 • Pozyskujesz klientów

  Ze stronami internetowymi firmy mogą jeszcze szybciej i łatwiej zdobywać klientów. Dobrze zaprojektowana i solidnie zbudowana strona www może być jej wizytówką i działać jak najlepszy przedstawiciel handlowy. To właśnie z jej pomocą reklamujesz swoje produkty i usługi. Chcesz posiadać właśnie taką stronę internetową? Jest ona na wyciągnięcie twojej ręki. Po prostu skontaktuj się z nami i zamów ją u nas.

 • Zyskujesz więcej

  Nie tylko pozyskasz nowych klientów, ale przekonwertujesz ich na większy zysk. Czyż nie tego spodziewasz się po inwestycji w strony www? Nowy Sącz to dynamicznie rozwijający się rynek z wieloma możliwościami do rozwoju. Strona www pozwala ci generować nowe zamówienia nie tylko lokalnie, ale również zdobywając je z całego województwa i znacznie dalszych okolic.

 • Oszczędzasz więcej

  W jaki sposób docierałeś do tej pory do swoich klientów? Wysyłając im pocztą katalogi i ulotki? A może zatrudniając przedstawicieli handlowych? Strony www to twój wirtualny przedstawiciel, a także elektroniczny katalog. Masz nieograniczone możliwości wykorzystania swojej strony internetowej, czerpiąc nieograniczone zyski i redukując wydatki dzięki niej. Zyskuj i oszczędzaj, zamawiając stronę już dziś.

 • Zyskujesz popularność

  Chciałbyś aby twoja firma stała się popularna w Nowym Sączu, okolicach i dalszych województwach? A czy wiesz że jest to możliwe minimalnym kosztem, dzięki wykorzystaniu mocy Google? Ta największa na świecie wyszukiwarka internetowa czeka również na ciebie. Dodając do niej swoją stronę, sprawisz że więcej osób ją znajdzie i trafi na nią. To oni są twoimi potencjalnymi klientami, o których musisz zadbać.

 • Tworzysz markę

  Obecność w internecie to najlepsza i najkrótsza droga do tego, aby móc stworzyć wyjątkową markę. Wizerunek w sieci to sposób na reklamę i budowanie zaufania wśród klientów. Prezentuj swoją firmę jako godną polecenia i znająca się na tym, co oferuje. Szybko się przekonasz że właśnie tego potrzebowałeś, aby zarabiać więcej, wyprzedzać konkurencję i kreować trendy w swojej branży. W ten sposób zostajesz liderem.

W procesie tworzenia stron wykorzystujemy tylko sprawdzone rozwiązania!

Czy wiesz, że...

Możesz "wycisnąć" o wiele więcej z Twojego miasta Nowy Sącz? Nawet nie wiesz, jak wielu potencjalnych klientów nie wie o istnieniu Twojej firmy. W jaki sposób strona internetowa może wpłynąć na Twój biznes? Taka fraza jak "stolarz nowy sącz" jest wyszukiwana każdego miesiąca nawet do 1000 razy. To tylko przykład jednej frazy, ale widzisz już, do jakiej ilości klientów można dotrzeć? To niesamowite!

Strony internetowe Nowy Sącz.
Przeczytaj 6 powodów, dlaczego warto mieć stronę www.

Nie współpracowałeś do tej pory z firmami projektującymi strony www? Nie wiesz czego się spodziewać po wykonanej dla siebie stronie internetowej? Chcesz mieć pewność że spełni wszystkie twoje oczekiwania, będzie się podobać klientów, a także stanie się łatwo znajdowana w Google? Korzystając z naszych usług masz pewność, że wszystko będzie tak jak tego oczekujesz. Gwarancją tego jest nasze doświadczenie.

 • Zarządzanie z CMS

  Do zarządzania swoją nową stroną nie będziesz musiał zatrudniać nowego pracownika. Może to być zajęcie, które wykonasz samodzielnie. Nie wierzysz w to? Przekonaj się jak łatwe jest prowadzenie strony z panelem CMS. Za jego pomocą dodajesz nowe informacje, aktualizujesz cennik, dodajesz zdjęcie do galerii, poprawiasz dane i tworzysz nowe zakładki. Panel CMS jest w standardzie do każdej strony www.

 • Teksty od copywritera

  Najwięcej problemów sprawia ci pisanie ofert? Zbieranie informacji, układanie ich w czytelną całość, redagowanie i korekta? Teraz możesz o tym zapomnieć. Zamawiając u nas strony internetowe, każda z nich zostanie uzupełniona o profesjonalne teksty napisane przez copywritera. Dokładnie tego potrzebujesz, aby strona była ciekawa dla klientów i zyskiwała coraz większą liczbę odwiedzin.

 • Poprawność pod kątem SEO

  Pozycjonowanie SEO to jedna z usług, która każdej firmie może przynieść wiele korzyści. Również twojej. Aby tak się jednak stało, już na etapie projektowania i tworzenia strony www, należy zadbać o jej zoptymalizowanie pod kątem SEO. Już samo to może sprawić, że strona będzie łatwiej wyszukiwania przez Google, a pozycjonowanie jej stanie się o wiele szybsze i łatwiejsze.

 • Standaryzacja RWD

  W czasach, w których coraz większa liczba osób przegląda internet za pomocą smartfona, nie można bagatelizować responsywności stron internetowych. To od tego zależy jej prawidłowe i wygodne wyświetlanie na małych ekranach. Powierzając nam wykonanie stron www dla firmy z Nowego Sącza, możesz być pewien że responsywny design otrzymasz w pakiecie, bez żadnych dodatkowych kosztów.

 • Poprawki all inclusive

  Twoi znajomi zamówili kiedyś stronę www, do której nie mogli wnieść wielu poprawek lub ich ilość była ograniczona do kilku? Po otrzymaniu gotowej strony, w dalszym ciągu wymagała ona wielu zmian? Z nami cię to nie spotka. Możesz być pewien tego, że każda zmiana zostanie przez nas wdrożona i będziesz mógł się do niej odnieść. To dzięki temu zyskujesz przekonanie, że gotowa strona jest taka, jaką chciałeś mieć.

 • 12 miesięczna gwarancja

  Po co się martwić sprawami technicznymi związanymi ze stroną www, skoro może się tym zająć nasz dział IT. Każda zbudowana przez nas strona www dla Nowego Sącza i klientów z innych miast, objęta jest darmową i pełną roczną gwarancją. Przez następnych 12 miesięcy nie musisz się martwić o nic, co jest związane z zarządzaniem, aktualizowaniem i poprawkami w twojej stronie www.

Powyższe elementy to podstawa strony internetowej.

Strony internetowe Nowy Sącz.
Dołącz do grona zadowolonych klientów.

Działamy na rynku nieprzerwanie od wielu lat. Pozwoliło to nam wypracować niezawodne metody działania. To właśnie dzięki nim potrafimy obsłużyć każdego klienta, zapewniając mu dokładnie to, czego potrzebuje. Celem naszej działalności jest tworzyć niezawodne i wysokiej jakości strony www. Mają to być strony nowoczesne, funkcjonalne, szybkie i bezpieczne. Jeżeli chcesz się stać posiadaczem takiej strony w atrakcyjnej cenie i bez żadnego ryzyka, wystarczy że się z nami skontaktujesz. My zajmiemy się całą resztą.

Całe nasze portfolio znajduje się na podstronie realizacje.

Referencje

Poznaj opinie Klientów

Pakiety i Ceny

Porównaj i wybierze pakiety na strony www

Spośród wszystkich pakietów na strony internetowe, firmy z Nowego Sącza mogą wybrać ten jeden, najlepszy dla siebie. Czym się kierować podczas analizy? Przede wszystkim przeznaczeniem strony, ilością informacji, które mają się na niej zmieścić, a także szybkością działania i wieloma innymi funkcjami, które możecie chcieć umieścić na niej. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, udzielamy wszelkich porad i wskazówek.

Standard

Przedstaw podstawowe informacje o firmie.
1500 zł /netto
Czas realizacji: 2 - 4 tygodnie

Biznes

Przekaż klientom szczegóły swojej oferty.
2000 zł /netto
Czas realizacji: 2 - 4 tygodnie

Premium

Przedstaw szczegóły oferty oraz publikuj wpisy.
3000 zł /netto
Czas realizacji: 2 - 4 tygodnie

VIP

Wyróżnij się indywidualną grafiką i funkcjami.
od 6000 zł /netto
Czas realizacji: 6 - 10 tygodni