Tworzenie stron Biała Podlaska

Tworzenie stron dla klientów z Białej Podlaskiej.

Zamów tanie i ładne strony internetowe

Sprawdź dlaczego nasze strony są tak popularne wśród firm z Białej Podlaskiej

 • Jakość

  Projektujemy strony internetowe, które są nastawione na generowanie zysku dla twojej firmy. Wiemy jak to osiągnąć. Budowane przez nas strony www mają sprzedawać. Nie tylko produkt i usługi, ale twoją markę, pomagając ci w zdobywaniu klientów. Znajdą oni na twojej nowej stronie www wszystkie informacje, które mają ich zachęcić do nawiązania współpracy i zaufaniu ci jako profesjonaliście.

 • Korzyści

  Własna strona www otwiera przed firmą wiele możliwości. Pozwala jej kreować profesjonalny wizerunek i konkurować z największymi światowymi firmami. Funkcjonalna strona www dotrze do klientów na całym świecie, sprzedając im to, co posiadasz najlepszego. Bez wychodzenia z domu i przy małych nakładach zdobywasz nowe zamówienia, które są realną szansą na dalszy rozwój.

 • Oszczędność

  Strona www może przejąć olbrzymią część pracy, którą do tej pory wykonywali ludzie. Klienci zamiast dzwonić i pytać o te same informacje, mogą je wygodnie sprawdzić na twojej stronie. Oszczędza to cenny czas, który obie strony mogą przeznaczyć na inne rzeczy. Buduje to wzajemny szacunek do siebie i tworzy atmosferę sprzyjającą nawiązywaniu nowych relacji biznesowych z szansą na zysk.

 • Reklama

  Biała Podlaska to bardzo szybko i dynamicznie rozwijający się rynek. Konkurencja rośnie tu w bardzo szybkim tempie, co oznacza dla firm konieczność reklamowania się. Ale spokojnie. Nie musi to wiązać się z olbrzymimi wydatkami. Wykorzystując moc wyszukiwarki Google i swojej strony internetowej, można tanio i skutecznie dotrzeć od nowych klientów nie tylko w swoim regionie, ale i na całym świecie.

 • Marka

  To co najważniejsze dla każdej firmy to jej marka. Pod tym pojęciem kryje się reputacja firmy oraz jej umiejętności i know how. Aby świat dowiedział się o wszystkim co wypracowałeś, należy mu o tym powiedzieć. Do tego służą strony internetowe o globalnym zasięgu. Stworzymy je w taki sposób, aby były twoją najlepszą wizytówką, każdego dnia docierając do nowych osób i informując o jej istnieniu.

Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron.

Czy wiesz, że...

Strona internetowa jest dobrym sposobem na rozwój biznesu? Dzisiaj wiele firm stawia głównie na Internet. To bardzo korzystne, ponieważ można rozwijać swoją markę dzięki Social Media oraz pozycjonowaniu w Google. Czy wiesz, że fraza "księgarnia biała podlaska" jest wyszukiwana każdego miesiąca nawet 1000 razy? Dla księgarni, która znajduje się na pierwszej pozycji tej frazy to duża reklama!

Dołącz do innych firm z Białej Podlaskiej, które zamówiły strony www.

Powinieneś wiedzieć, że samo posiadanie ładnej i nowoczesnej strony www nie jest jedyną korzyścią, która wynika ze współpracy z naszą firmą. Strony internetowe to zaawansowane aplikacje internetowe, które składają się z wielu innych rzeczy, często niewidocznych na pierwszy rzut oka. Ich obecność jest korzystna z wielu powodów i pozwala ci cieszyć się jakością i funkcjonalnością w bardzo dobrej cenie.

 • CMS do edycji strony

  Aktualizacja informacji na stronie internetowej to wymóg każdego klienta. Od dziś nie musisz tych prac zlecać poza firmę, tylko możesz to robić szybko i wygodnie samodzielnie. W jaki sposób? Wykorzystując panel CMS, w który każda strona jest wyposażona. Pozwala on dodawać i edytować treści, publikować zdjęcia, a także aktualizować dane kontaktowe czy pozycje w cenniku usług i towarów.

 • Oryginalny tekst

  Dotychczasowe artykuły opisujące twoją firmę, usługi i produkty nie wyróżniały się na tle konkurencji? Najwyższa pora zmienić je na nowe i lepsze. Oczywiście zapewniamy ci w tym zakresie kompleksowe wsparcie i pomoc najlepszych copywriterów. To oni wezmą na swoje barki ciężar stworzenia nowych ofert, które będą sprzedawać słowem, pomagając ci w wyprzedzeniu konkurencji.

 • Optymalizacja strony www

  Co możesz powiedzieć o SEO? Wiesz ogólnie czym jest pozycjonowanie stron, ale cała reszta to dla ciebie tajemnica? Współpracując z nami, nie musisz się o nic martwić. Dostarczamy ci gotową stronę www, która jest zoptymalizowana pod pozycjonowanie i publikacje w internecie. Dotyczy to zarówno opublikowanych na niej treści, jak i samej konstrukcji i zastosowanych technologii.

 • Technologie RWD

  Miniaturyzacja urządzeń elektronicznych wpływa również na technologie, które muszą być stosowane podczas budowania stron www. Dbamy o to, aby firmy z Białej Podlaskiej mogły posiadać strony responsywne, zmieniające automatycznie sposób wyświetlania, dostosowując się do ekranu urządzenia. RWD jest wdrożone w standardzie do każdej naszej strony i nie wiąże się z dodatkowymi kosztami.

 • Zmiany bez limitów

  Czy to możliwe, aby wykonawca stron www miał anielską cierpliwość? Tak. Jesteśmy tego najlepszym dowodem. Od początku istnienia na rynku przyjęliśmy skuteczną i niezawodna politykę działania. Mówi ona o tym, aby wprowadzać poprawki i modyfikacje do projektu strony, bez żadnych ograniczeń. Wiemy że to najskuteczniejszy sposób na usatysfakcjonowanie klienta gotowym dziełem.

 • Gwarancja i wsparcie

  Nasza firma posiada własne zaplecze techniczne, które czuwa nad bezpieczeństwem i prawidłowym działaniem waszej strony. Warto również wspomnieć o tym, że jest ona objęta roczną gwarancją. Oznacza to że jakiekolwiek problemy związane z jej funkcjonowaniem, będziemy przez 12 miesięcy usuwać bezpłatnie. Może to dotyczyć potrzeby aktualizacji strony, problemów z hostingiem itp.

Naszą ofertę charakteryzuje najwyższy standard

Czy Twoja firma potrzebuje strony internetowej?

Na tak postawione pytanie może być tylko jedna odpowiedź – twierdząca. Strona internetowa jest dziś potrzebna każdej firmie, bez względu na jej wielkość, profil działalności oraz miejsce funkcjonowania. W czasach globalizacji, firmy nie muszą zamykać się tylko na lokalny rynek. Wykorzystując liczne narzędzia, mogą również sprzedawać i pozyskiwać klientów z odległych zakątków kraju i świata. W tym pomagają właśnie strony internetowe, które od wielu lat skutecznie budujemy dla firm z Białej Podlaskiej i innych miast Polski.

Zobacz nasze portfolio na podstronie realizacje.

Referencje

Opinie klientów

Pakiety i Ceny

Cennik stron www, który cię zadowoli

Decyzja o zamówieniu strony internetowej dla firmy, nie musi oznaczać dla niej poważnych problemów finansowych. Można się o tym przekonać sprawdzając poniższy cennik. Widoczne są w nim zróżnicowane kwotowo pakietu o różnej zawartości. Są to nasze propozycje dla firm różnej wielkości, dysponujących określonym budżetem na stworzenie własnej strony www.

Standard

Przedstaw podstawowe informacje o firmie.
1500 zł /netto
Czas realizacji: 2 - 4 tygodnie

Biznes

Przekaż klientom szczegóły swojej oferty.
2000 zł /netto
Czas realizacji: 2 - 4 tygodnie

Premium

Przedstaw szczegóły oferty oraz publikuj wpisy.
3000 zł /netto
Czas realizacji: 2 - 4 tygodnie

VIP

Wyróżnij się indywidualną grafiką i funkcjami.
od 6000 zł /netto
Czas realizacji: 6 - 10 tygodni