Strony internetowe Toruń

Tworzenie stron dla klientów z Torunia.

Nowoczesne strony internetowe czekają na firmy z Torunia

Sprawdź najważniejsze powody, dla których warto je mieć

 • Klient

  Bez klientów nie może funkcjonować żadna firma. To klienci napędzają ich działalność, zapewniając zlecenia gwarantujące zysk. Dbanie o zadowolenie klienta to jedna z tych rzeczy, po której można rozpoznać odpowiedzialnego przedsiębiorcę. Strona www jest tym, czego wiele osób poszukuje starając się poznać ceny, sprawdzić dostępność usług czy znaleźć dane teleadresowe.

 • Zysk

  Zarabiać więcej z pomocą strony internetowej jest łatwo, szybko i przyjemnie. W jaki sposób? Dobrze zbudowana strona, która jest widoczna w wyszukiwarce, sama będzie napędzać Państwu nowych klientów. Dodatkowe zamówienia to większa szansa na zysk. Czyż nie tego oczekujecie prowadząc firmę? Dlaczego macie się godzić na mniejsze zarobki, kiedy na wyciągnięcie ręki czekają znacznie większe pieniądze.

 • Oszczędność

  Optymalizowanie wydatków to skuteczna strategia prowadzenia firmy, która również pomaga w maksymalizowaniu zysków. Strony internetowe Toruń w prosty sposób pozwalają minimalizować wydatki na dotychczasowe działania reklamowe, takie jak projektowanie i druk ulotek, katalogów oraz koszta ich dystrybucji. Elastyczność stron www pozwala na ich aktualizowanie bez ponoszenia kosztów.

 • Google

  Największa wyszukiwarka na świecie, Google, czeka na Ciebie. Wykorzystaj fakt, że twoja strona może zostać bezpłatnie do niej dodana. Pomożemy to wykonać, przez co więcej osób dowie się o jej istnieniu. Wpisując w wyszukiwarkę słowo kluczowe, na które twoja firma jest pozycjonowana, strona www będzie mogła się wyświetlić na najwyższych pozycjach, zachęcając do kliknięcia w link prowadzący do niej.

 • Marka

  Marka to jedna z najcenniejszych rzeczy, którą twoja firma posiada. Na markę pracujemy od pierwszych dni założenia firmy, dlatego nie można jej bagatelizować. Promocja marki w internecie jest łatwiejsza i daje większe możliwości. Potrzebna do tego jest jednak strona internetowa. Jeśli chcesz się nią cieszyć w przystępnej cenie, warto ją zamówić u profesjonalistów z dużym doświadczeniem.

Od wielu lat tworzymy strony Internetowe.

Czy wiesz, że...

Firma, która nie ma własnej strony internetowej, bardzo wiele traci lokalnie i nie tylko? Firmowe strony charakteryzuje to, że zwykle nie mają problemów z lokalnym pozycjonowaniem, a to może postawić Cię krok przed konkurencją. Dla przykładu każdego miesiąca mieszkańcy Torunia wyszukują frazę "sala weselna toruń" nawet do tysiąca razy! Czy już wiesz jakie korzyści można osiągnąć z firmową stroną?

Strony internetowe Toruń posiadają to,
czego każda firma potrzebuje.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dostarczając im nowoczesne, ładne i funkcjonalne strony internetowe Toruń z wieloma możliwościami. Sądzisz że zamówiona przez ciebie strona nie będzie warta swojej ceny? A może inne firmy namawiają cię na skorzystanie z ich ofert? Zanim podejmiesz ostateczną decyzję, przekonaj się co mamy ci do zaoferowania w ramach wykonanej strony internetowej.

 • CMS

  Zarządzanie stroną internetową jeszcze nigdy nie było tak proste, jak do tej pory. Bez znajomości HTML czy PHP możesz stać się redaktorem strony i publikować w niej nowe artykuły. To jednak dopiero początek wszystkich możliwości, jakie zapewnia Ci strona www. System CMS, w który zostanie w standardzie wyposażona zapewnia liczne funkcjonalności bez dodatkowych opłat.

 • Copywriting

  Wraz z zamówieniem swojej strony internetowej otrzymujesz w pakiecie usługę copywritingu. Co to takiego? Teksty na twoją stronę zostaną przygotowane przez profesjonalnego copywritera. Zadba on o prawidłowe przygotowanie strony merytorycznej i stylistycznej, dbając o 100% unikalność. Zostanie to dostrzeżone przez klientów, jak i wyszukiwarką Google przy tworzeniu rankingu.

 • SEO

  Search Engine Optimalisation, czyli SEO, to jedyna słuszna droga, prowadząca do najwyższych pozycji w wynikach wyszukiwania. Pozycjonowanie Twojej nowej strony internetowej będzie łatwiejsze i szybsze, dzięki jej zoptymalizowaniu już na etapie projektu. Co to oznacza w praktyce? Przede wszystkim łatwiejsze osiągnięcie celu, przy znacznie mniejszych nakładach finansowych.

 • RWD

  Chcemy aby wszystkie strony internetowe dostosowywały wygląd do wielkości ekranu, na którym są prezentowane. Aby to osiągnąć, korzystamy z technologii RWD. Strony responsywne są pożądanym przez wszystkich standardem, dzięki któremu można mieć pewność, że jej użytkowanie będzie wygodne dla każdej osoby, która ją uruchomi. Niezależnie od tego, jakiego urządzenia używa.

 • Zmiany

  Projektując strony www Toruń, nie ograniczamy ilości poprawek. Zmiany mogą być wprowadzane w ilości nieograniczonej, tak długo aż osiągniemy wyznaczony cel. Czy inne firmy oferują podobne warunki współpracy? To zależy. Jesteśmy jedną z niewielu firm działających na rynku, która tak elastycznie podchodzi do tematu projektowania stron internetowych i jest otwarta na potrzeby klienta.

 • Wsparcie

  Przez 12 miesięcy od oddania strony internetowej do użytku zapewniamy kompleksowe wsparcie techniczne. 12 miesięczna gwarancja to czas, w którym klient nie musi się martwić o aktualizację strony oraz jej bezpieczeństwo. Również po tym okresie zapewniamy kompleksowe wsparcie we wszystkich sprawach, które są związane z funkcjonowaniem stworzonej strony www.

Za tak ważne elementy nie powinieneś dopłacać.

Właśnie twojej firmie proponujemy strony internetowe Toruń

Doskonale znamy warunki gospodarcze panujące w Toruniu i z myślą o firmach z tego miasta, stworzyliśmy ofertę na strony internetowe. Jest ona kompleksowa i obejmuje wszystko co konieczne, aby można w pełni wykorzystać możliwości oferowane przez internet. Zapewniany nie tylko wsparcie, ale i bezpłatne doradztwo techniczne we wszystkich aspektach, które są związane ze stronami firmowymi. Nasi klienci mogą również liczyć na wszechstronną pomoc techniczną, związaną z hostingiem i kontami pocztowymi.

Przejdź na podstronę realizacje, żeby zobaczyć więcej przykładów.

Referencje

Zobacz, jak jesteśmy oceniani w Jeleniej Górze.

Pakiety i Ceny

Poznaj nasz cennik stron internetowych

Wybierz jeden z kilku dostępnych wariantów stron internetowych. Przejrzysty cennik pozwala poznać wszystkie wydatki, które są związane z wykonaniem i późniejszym użytkowaniem strony www. Nie wiesz który wariant będzie najlepszy dla twojej firmy? Skontaktuj się z nami, a pomożemy ci podjąć najlepszą decyzję. Już dziś wykorzystaj możliwości i potencjał, które będzie mieć twoja strona. Zdobywaj razem z nią nowych klientów, dąż do rozwoju firmy i nie pozwól się wyprzedzić konkurencji w walce o pozycję lidera.

Standard

Przedstaw podstawowe informacje o firmie.
1500 zł /netto
Czas realizacji: 2 - 4 tygodnie

Biznes

Przekaż klientom szczegóły swojej oferty.
2000 zł /netto
Czas realizacji: 2 - 4 tygodnie

Premium

Przedstaw szczegóły oferty oraz publikuj wpisy.
3000 zł /netto
Czas realizacji: 2 - 4 tygodnie

VIP

Wyróżnij się indywidualną grafiką i funkcjami.
od 6000 zł /netto
Czas realizacji: 6 - 10 tygodni