Strony internetowe Świdnica

Projektowanie stron dla klientów ze Świdnicy.

Super oferta na strony internetowe dla firm ze Świdnicy

Oto 5 głównych powodów, dla których powinieneś mieć stronę www

 • Spełnienie potrzeb

  Klienci twojej firmy są bardzo wymagający? Oferujesz im luksusowe produkty lub usługi na najwyższym poziomie? Nie pozwól zatem, aby brak strony internetowej wpłynął na ich sposób postrzegania twojej firmy. Zainwestuj w strony internetowe Świdnica i kompleksowo zaprezentuj im swoją ofertę. Strona www może zmieniać się wraz z Twoją firmą, będąc wygodnym sposobem jej prezentacji.

 • Pomnażaj zysk

  W czasach kiedy trzeba walczyć o każdego klienta, tylko najbogatsi mogą sobie pozwolić na brak strony internetowej. Dla wszystkich innych firm jest ona narzędziem do pomnażania korzyści finansowych z prowadzenia działalności. Strony www mogą wielokrotnie zwiększać twoje zarobki, jeśli tylko powierzysz ich stworzeniem profesjonalistom. Zaliczamy się do takich i czekamy na kontakt z Twojej strony.

 • Obniżaj koszty

  Ile do tej pory wydawałeś na reklamę swojej firmy w prasie, radio, telewizji i druk plakatów, bannerów i katalogów? Na pewno dużo. Zbyt dużo w stosunku do tego, jakie rezultaty te kampanie przyniosły. Strony internetowe Świdnica są wielokrotnie tańsze, a jednocześnie wielokrotnie bardziej skuteczne. Możliwe jest jednoczesne oszczędzanie i zarabianie więcej? W tym przypadku rzeczywiście tak!

 • Promuj się w Google

  Darmowa reklama w Google to jedna z tych rzeczy, z której nie wypada nie skorzystać. Czy wiesz że globalny zasięg wyszukiwarki i obecność twojej strony w niej to najlepsza rzecz, którą możesz zrobić? W ciągu jednego dnia możesz pozyskać tylu nowych klientów, ilu zdobywałeś w ciągu tygodnia. To wszystko z wykorzystaniem szeregu przydatnych narzędzi dostępnych za darmo.

 • Ulepszaj wizerunek firmy

  Każdy przedsiębiorca będący świadom tego, jak ważny jest wizerunek jego firmy, nie pozostanie obojętny na możliwości oferowane przez strony www. Z ich pomocą możesz kreować pozytywny sposób odbioru swojej firm w społeczeństwie, w ten sposób zwiększając zaufanie potencjalnych klientów. Jest to najprostsza i niezawodna droga do wypracowania rozpoznawalnej i cenionej marki.

Od lat tworzymy strony internetowe. Teraz także dla klientów ze Świdnicy.

Czy wiesz, że...

Posiadanie strony internetowej może przynieść Ci wiele korzyści? Przedsiębiorstwa z Twojej okolicy już dawno zaczęły wykorzystywać wyszukiwarkę Google do zwiększenia liczby klientów. Załóżmy, że prowadzisz sklep zoologiczny, ale liczba klientów Cię nie satysfakcjonuje. Co robisz? Starasz się zdobyć swoją stroną firmową frazy typu "sklep zoologiczny świdnica", które każdego miesiąca są wyszukiwane nawet 10 000 razy! W ten sposób można naprawdę mocno wybić swój sklep w okolicy i nie tylko!

Do twojej dyspozycji czekają liczne narzędzia i funkcjonalności dostępne w cenie strony.

W dalszym ciągu się wahasz, czy twoja firma rzeczywiście potrzebuje strony www? A może tak odłożyć jej zamówienie na inny czas? Decyzja należy do ciebie, pamiętaj jednak o tym że konkurencja nie śpi, a lojalność klientów nie trwa wiecznie. Zamówienie strony internetowej to jednorazowy wydatek, na który cię stać. Dodatkowo w cenie strony otrzymujesz wiele dodatków.

 • CMS do zarządzania stroną

  Przerażają cię potencjalne koszty związane z aktualizowaniem strony przez firmę, która ją stworzyła? Zapomnij o tym i ciesz się swobodą, jaką oferuje system CMS. Z jego pomocą przy użyciu myszki i w trybie graficznym możesz edytować stronę, dodając zakładki, artykuły, zdjęcia i wiele innych danych. CMS nie wymaga znajomości HTML i PHP, ponadto zapewniamy bezpłatne szkolenie z jego obsługi.

 • Unikalne artykuły

  Wypełnienie strony wartościowymi treściami to odpowiedzialne zadanie, wymagające czasu. Nie przejmuj się. Nie będziemy cię w niego angażować. Napisaniem oryginalnych treści zajmie się nasz copywriter, na podstawie dostarczonych przez ciebie wytycznych. Dzięki temu masz pewność, że artykuły są przygotowane prawidłowo, w sposób który zainteresuje każdego klienta.

 • SEO Optymalizacja

  Pomimo że zajmujemy się tworzeniem stron internetowych Świdnica, wiemy czym jest SEO i jak ważne jest dla rozwoju firmy. Zlecając nam zbudowanie strony, nie musisz się martwić że za pewien czas będzie trzeba ją zmieniać, bo nie będzie przygotowana pod pozycjonowanie. Tworzymy strony wyłącznie w sposób zgodny z zasadami SEO, dlatego śmiało możesz powiedzieć, że twoja strona jest SEO friendly.

 • Technologia RWD

  Udział urządzeń mobilnych wśród wszystkich urządzeń obsługujących internet rośnie każdego roku. Stawia to poważne wyzwania przez firmami tworzącymi strony. Aby ich obsługa na niewielkich ekranach telefonów i tabletów była wygodna, strony muszą być responsywne. Technologia RWD jest przełomowym odkryciem technologicznym, które za darmo zostanie zaimplementowane do Twojej strony. Dlaczego? Dlatego, aby była przyjazna dla użytkownika.

 • Nielimitowane zmiany

  Jesteś wymagającym klientem, którego trudno zadowolić? My się tego nie boimy. Wszyscy nasi klienci mogą liczyć na nieograniczoną liczbę poprawek w swoich stronach. Działamy tak długo, aż jej całokształt zostanie zaakceptowany. Wtedy również zostaje opublikowana w sieci i dodana do wyszukiwarki Google. Właśnie w tym momencie wasza firma wchodzi na globalny rynek, stając się łatwą do znalezienia przez ludzi z najdalszych zakątków świata.

 • Pomoc fachowców

  Dzieło elektroniczne, którym jest wykonana przez nas strona internetowa Świdnica, objęta będzie 12 miesięczną gwarancją. Co to oznacza? Że wszystkie ewentualne problemy związane z jej funkcjonowaniem będziemy bezpłatnie usuwać. Po okresie gwarancji również oferujemy odpłatne wsparcie techniczne we wszystkich sprawach, które są związane z prawidłowym działaniem strony oraz jej obsługą.

Powyższe elementy są w naszym standardzie - nie musisz dopłacać...

Którym firmom potrzebne są strony internetowe Świdnica?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta i krótka. Wszystkim. Bez strony www firma jest trudna do znalezienia w sieci. Dostęp do informacji na jej temat jest mocno ograniczony, a klienci chętniej wybierają wówczas oferty konkurencji. Dlaczego? Ponieważ strona internetowa zapewnia transparentność działalności i w jednym miejscu dostarcza odpowiedzi na wiele pytań. Taka będzie również wasza strona!

Przejdź na podstronę realizacje, żeby zobaczyć więcej przykładów.

Referencje

Zobacz, jak jesteśmy oceniani w Świdnicy.

Pakiety i Ceny

Sprawdź cennik stron internetowych Świdnica

Nie jesteś pewien czy twoją firmę stać na strony internetowe? Wydatek przekraczający kilka tysięcy złotych jest poza aktualnym zasięgiem budżetu firmy? Niczym się nie przejmuj. Stworzyliśmy cennik stron internetowych Świdnica, który jest przyjazny wszystkim klientom, bez względu na ich możliwości finansowe. Dowiedz się wszystkiego na temat naszych cen i wybierz pakiet stron www, który najlepiej ci odpowiada.

Standard

Przedstaw podstawowe informacje o firmie.
1500 zł /netto
Czas realizacji: 2 - 4 tygodnie

Biznes

Przekaż klientom szczegóły swojej oferty.
2000 zł /netto
Czas realizacji: 2 - 4 tygodnie

Premium

Przedstaw szczegóły oferty oraz publikuj wpisy.
3000 zł /netto
Czas realizacji: 2 - 4 tygodnie

VIP

Wyróżnij się indywidualną grafiką i funkcjami.
od 6000 zł /netto
Czas realizacji: 6 - 10 tygodni