Strony internetowe Siedlce

Tworzymy strony dla firm z Siedlec i okolic.

Czy wiesz, że bez strony firmowej wiele tracisz?

Zobacz jakie korzyści możesz uzyskać!

 • Oszczędność

  Prowadzenie strony internetowej pozwala Ci ograniczyć do minimum standardowe rozwiązania jak tworzenie katalogów, ulotek oraz wizytówek, ponieważ jest w stanie to wszystko zastąpić. Dzięki temu zaoszczędzisz swój czas i pieniądze.

 • Wygoda klienta

  Każda dobra strona powinna zawierać najważniejsze informacje na temat firmy (dane kontaktowe, adres, godziny otwarcia) oraz ogólne informacje na temat produktów lub usług, które oferujesz. W ten sposób dbasz o klienta już na etapie strony.

 • Wiarygodność

  Dobrze przygotowana strona, która zawiera mnóstwo informacji, jest bardzo dobrą wizytówką. Klienci przed skorzystaniem z usługi szuka informacji, by upewnić się, że może Ci zaufać. Dostarcz je klientowi samodzielnie i zwiększ swoją wiarygodność.

 • Darmowy marketing

  Wyszukiwarka Google jest używana na całym świecie — w Siedlcach też. Z dobrze przygotowaną stroną możesz znaleźć nowych klientów w swojej okolicy. Strony są indeksowane w wyszukiwarce, ale tylko najlepsze docierają do klientów.

 • Działanie 24/7

  Strony internetowe działają bez przerwy przez 24/7. Klienci mogą o każdej porze zapoznać się z Twoją ofertą lub dokonać zakupu bez wychodzenia z domu. To pozwala również na szybki kontakt online w dowolnym momencie.

Nie traktuj strony internetowej jako dodatkowego kosztu. To inwestycja!

Czy wiesz, że...

Stworzenie firmowej strony może sprawić, że zyskasz klientów przez Internet? Wszystko za sprawą wyszukiwarki Google, gdzie indeksowane są witryny. Codziennie ludzie z całego świata szukają informacji na każdy możliwy temat — Siedlce nie są wyjątkiem. Czy wiesz, że każdego miesiąca mieszkańcy Twojego miasta wyszukują "elektryk siedlce" nawet do 10 000 razy? Pomyśl tylko, jak bardzo można zrobić krok do przodu dzięki firmowej stronie internetowej.

Strony internetowe Siedlce.
Niezbędne elementy już w standardzie.

Wiele firm w swoim standardzie ma zwyczaj, że za każdą drobną zmianę w projekcie kwota na fakturze wzrasta. U nas za jedną kwotę otrzymujesz w standardzie bardzo wiele korzyści między innymi możliwość nielimitowanego nanoszenia zmian. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze.

 • Prosty w obsłudze CMS

  System CMS umożliwia Ci w prosty sposób administrowanie stroną. Wystarczy kilka kliknięć, by dodać lub usunąć treść, zdjęcia lub uaktualnić już dostępne dane dotyczące firmy.

 • Responsywność

  Jednym z głównych wymogów przy produkcji nowoczesnych stron jest ich responsywność. Każda strona powinna dobrze wyglądać na wielu urządzeniach.

 • Unikalny kontent

  Treść zamieszczona na stronie ma ogromny wpływ na pozycję w wyszukiwarce Google. To swego rodzaju wizytówka, która będzie odróżniać Twoją stronę od innych.

 • Wewnętrza optymalizacja

  Dzięki wewnętrznej optymalizacji strona internetowa jest przyjazna użytkownikowi. Treści są spójne i proste w zrozumieniu, a przechodzenie między podstronami odbywa się w mgnieniu oka.

 • Nielimitowane zmiany

  Nielimitowane zmiany to u nas standard. W jednej cenie masz prawo do tak dużej ilości zmian, na jaką masz ochotę. Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze.

 • Gwarancja na rok

  Nasze strony internetowe wyróżniają się najwyższą jakością. Chcemy Ci to udowodnić, dlatego na 12 miesięcy otrzymasz gwarancję.

Za powyższe elementy nie musisz dopłacać. To u nas standard.

Przedsiębiorstwa z Siedlec już nam zaufały.
Zobacz jak zmieniliśmy ich strony.

Tworzyliśmy już strony internetowe dla firm z Siedlec i okolicznych miejscowości. Część naszych klientów miało firmowe strony, ale nie były one w ogóle przystosowane do dzisiejszych standardów. Dzisiaj stawia się na strony stworzone z myślą o użytkownikach. Witryny, które nie są responsywne, nie posiadają wartościowego kontentu oraz długo się wczytują odstraszają, zamiast przyciągać uwagę potencjalnego klienta.

Więcej przykładowych projektów znajdziesz w dziale realizacje.

Referencje

Poznaj opinie Klientów

Pakiety i Ceny

Cennik wykonania strony internetowej w Siedlcach

Ceny stron internetowych są różne i sięgają kilku tysięcy złotych. To podobna sytuacja do zakupu mieszkania. Najtańsze mieszkania kosztują już kilkadziesiąt tysięcy zł. To raczej stare kawalerki w słabych lokalizacjach. Z drugiej strony mamy drogie mieszkania (apartamenty) znajdujące się w centrach największych miast. Tak samo jest ze stronami internetowymi. Tanie strony internetowe zupełnie niczym się nie wyróżniają. Duże strony najwyższej jakości kosztują znacznie więcej, ale pozwalają wyróżnić się w Internecie.

Standard

Przedstaw podstawowe informacje o firmie.
1500 zł /netto
Czas realizacji: 2 - 4 tygodnie

Biznes

Przekaż klientom szczegóły swojej oferty.
2000 zł /netto
Czas realizacji: 2 - 4 tygodnie

Premium

Przedstaw szczegóły oferty oraz publikuj wpisy.
3000 zł /netto
Czas realizacji: 2 - 4 tygodnie

VIP

Wyróżnij się indywidualną grafiką i funkcjami.
od 6000 zł /netto
Czas realizacji: 6 - 10 tygodni