Strony internetowe Legnica

Tworzenie stron dla klientów z Legnicy i okolic.

Poznaj nas – firmę która tworzy najlepsze strony internetowe Legnica

Sprawdź co zyskały firmy z Leginicy, dla których zbudowaliśmy strony www

 • Satysfakcja użytkowników

  Zadowolenie klientów to priorytet przy każdym zleceniu. Pod tym pojęciem rozumiemy zarówno naszych klientów, jak i Waszych, korzystających z przyszłej strony. Będzie wygodna i funkcjonalna, zapewniając wszystkie poszukiwane informacje w jednym miejscu. Dostępna non stop i zbudowana w technologii, która zagwarantuje bezpieczeństwo użytkowania.

 • Bezpłatna moc Google

  Jesteś świadom jakie możliwości otwiera przed Twoją firmą wyszukiwarka Google? To darmowa reklama, mnóstwo narzędzi do analiz ruch na stronie, opcje płatnych reklam AdWords – to tylko niewielki wycinek korzyści, które uzyskasz dzięki posiadaniu strony internetowej. Zadbamy o jej stworzenie i skonfigurowanie w sposób, który przyniesie najwięcej profitów.

 • Niższe koszta firmowe

  Strony internetowe projektujemy i budujemy w taki sposób, aby mogły działać na wiele sposobów. Prezentować Państwa ofertę, ułatwiać komunikację i dostarczać ważnych wiadomości. To wszystko w jednym miejscu, w bardzo prosty do obsługi sposób. Nasze analizy i opinie klientów potwierdzają, że od czasu założenia strony firmowej, wydatki ich firmy uległy sporemu ograniczeniu.

 • Kreator Twojej marki

  Szukasz sposobu na zbudowanie i wypromowanie firmowej marki? Strony internetowe Legnica to narzędzie, którego potrzebujesz. Darmowa reklama, którą uzyskasz dzięki stronom www pozwala promować markę firmy na różnych poziomach i z wykorzystaniem różnych narzędzi. Właśnie tego potrzebujesz, aby rozwijać firmę ku sukcesowi.

 • Większe dochody

  Czy na stronie internetowej można zarabiać? Oczywiście że tak. Posiadanie firmowej strony www Legnia przekłada się na wymierne korzyści finansowe. Wzrost zamówień, zadowolenie klientów, którzy polecają jej usługi swoim znajomym, większa liczba wyświetleń w wyszukiwarce. To wszystko prowadzi do podwyższenia obrotów i budowania stabilnej pozycji na rynku, darzonej dużym zaufaniem.

Projektujemy strony www dla klientów z Legnicy i okolic.

Czy wiesz, że...

W Twoim mieście Legnica taka fraza jak "noclegi legnica" jest wpisywana każdego miesiąca nawet do 10 000 razy? Podajemy to jako przykład czerpania wielkich korzyści z posiadania strony firmowej. Załóżmy, że oferujesz noclegi a Twoja strona znajduje się na "topowej" pozycji tej frazy i kilku podobnych. Dzięki temu Twoja firma będzie stale obiektem zainteresowań!

Zamawiając strony internetowe Legnica, otrzymujesz pakiet korzyści.

Dbamy o Ciebie i Twoją firmę. Dlatego oprócz samej strony, którą u nas zamówiłeś, wraz z nią otrzymasz wiele przydatnych dodatków i udogodnień. Niektóre z nich opisujemy poniżej. Naszym zdaniem to najważniejsze funkcjonalności, które potrzebuje każda firma by móc skutecznie działać i się rozwijać, wykorzystując moc internetu. Poznaj je wszystkie i podejmij decyzję, aby zamówić u nas strony www Legnica.

 • Narzędzie do zarządzania

  Lubisz samodzielnie kreować ofertę firmy i zarządzać stroną internetową? Dzięki naszym stronom wyposażonym w panel CMS, będziesz mógł to robić we własnym zakresie. To duża oszczędność kosztów i pewność, że na stronie zawsze będą najważniejsze, aktualne informacje. CMS, w który wyposażymy Twoją stronę jest szybki i intuicyjny, a jego obsługa naprawdę łatwa i przyjemna.

 • Oryginalne artykuły

  Co jest jednym z czynników rankingowych Google, branych pod uwagę podczas ustalania listy z wynikami wyszukiwania? Oczywiście unikalne artykuły. Tylko oryginalna treść pojawi się na Twojej stronie www. Wszystkie teksty są pisane od podstaw przez współpracujących z nami copywriterów o wieloletnim doświadczeniu. To broń, dzięki której wyprzedzisz konkurencję.

 • Strona zgodna z SEO

  Odkrywaj moc jaką daje dobrze zoptymalizowana strona internetowa. Przekonaj się jak szybko pojawi się na wysokich pozycjach wyników wyszukiwania, tylko dzięki temu, że od podstaw została stworzona wg wytycznych i zaleceń Google. Projektując strony, jesteśmy świadomi ważności SEO i nie pomijamy żadnego z jego aspektów. Właśnie dlatego strony internetowe Legnica są tak bardzo skuteczne.

 • RWD

  Responsywność budowanych przez nas stron jest standardem w każdym pakiecie. Widok RWD pozwala bez ingerencji użytkownika zmieniać sposób wyświetlania strony, zależnie od tego, na jakim urządzeniu zostanie uruchomiona. Poprawia to wygodę jej użytkowania, czyni treść bardziej widoczną i gwarantuje profesjonalny wygląd, zgodny ze współcześnie stosowanymi standardami. A wszystko po to, aby użytkownicy jeszcze więcej czasu chcieli spędzać na Twojej stronie.

 • Nielimitowane zmiany

  Projekt tworzymy tak długo, aż zostanie zaakceptowany przez klienta. Nie stawiamy ograniczeń ilości poprawek i nie pobieramy za nie dodatkowych opłat. Podpisując z nami umowę na wykonanie strony internetowej Legnica, masz pewność że dokończymy projekt niezależnie od czasochłonności i stopnia skomplikowania. Brzmi nieprawdopodobnie? Ale jest prawdziwe. Skontaktuj się z nami i już teraz zacznij się zastanawiać nad wyglądem swojej przyszłej strony www.

 • Wsparcie techniczne

  Nasze doświadczenie jest po to, aby służyć Tobie przez cały czas. Nie zostawiamy Cię samemu sobie z nową stroną. W przypadku jakichkolwiek problemów i wątpliwości związanych z jej użytkowaniem, jesteśmy do dyspozycji. Ponadto każda oddana strona objęta jest gwarancją na 12 miesięcy. Ponad to zapewniamy kompleksowe wsparcie techniczne w zakresie obsługi hostingu i kont pocztowych, a także oferując dodatkowe usługi związane z kampaniami reklamowymi w Google i social media.

Powyższy pakiet korzyści to u nas standard - za nic nie dopłacasz!

Czy można prowadzić firmę w Legnicy bez strony www

Oczywiście że tak, jest to możliwe. Należy jednak zadać sobie pytanie czy warto to robić? Czy zgadzasz się na mniejsze zyski, kiedy niewielkim nakładem pracy i jednorazową inwestycja możesz zarabiać wielokrotnie więcej? Strony internetowe Legnica pomogły już setkom firm z całego regionu. W czym? W pozyskiwaniu nowych klientów, zdobywaniu kolejnych zamówień i utrwalaniu marki w świadomości mieszkańców.

Więcej przykładów odnajdziesz na podstronie realizacje.

Referencje

Zobacz, jakie zbieramy opinie w Legnicy.

Pakiety i Ceny

Transparentny cennik stron internetowych w Legnicy

Świadomi zróżnicowanych potrzeb i możliwości finansowych, które są inne dla każdej firmy, stworzyliśmy wyjątkowy cennik stron www. Jest on przejrzysty i jednoznaczny, w sposób bardzo precyzyjny określając wszystkie koszta związane z wybranym wariantem strony internetowej. Wystarczy wybrać pakiet najlepszy dla siebie i po prostu się z nami skontaktować.

Standard

Przedstaw podstawowe informacje o firmie.
1500 zł /netto
Czas realizacji: 2 - 4 tygodnie

Biznes

Przekaż klientom szczegóły swojej oferty.
2000 zł /netto
Czas realizacji: 2 - 4 tygodnie

Premium

Przedstaw szczegóły oferty oraz publikuj wpisy.
3000 zł /netto
Czas realizacji: 2 - 4 tygodnie

VIP

Wyróżnij się indywidualną grafiką i funkcjami.
od 6000 zł /netto
Czas realizacji: 6 - 10 tygodni