Strony internetowe Jelenia Góra

Tworzenie i pozycjonowanie stron dla firm z Jeleniej Góry.

  Pomożemy Ci zaistnieć w sieci. Zostaw poniżej swój numer telefonu, a my odezwiemy się do Ciebie, aby porozmawiać o szczegółach.

  Specjalnie dla firm z miasta Jelenia Góra tworzymy strony internetowe

  Lista korzyści wynikających z posiadania strony www – sprawdź ją!

  • Redukcja kosztów

   Przerażają Cię wydatki, które do tej pory ponosiłeś. Reklama, druk katalogów, dystrybucja, usługi biur projektowych? Można to wszystko ograniczyć, zmieniając formę promocji na elektroniczną. Internet to szybki sposób dotarcia do klientów na całym świecie, bez wysokich kosztów. Jedna strona dostępna w wielu wersjach językowych to koszt nieporównywalnie mniejszy, niż drukowanie wielu wersji ulotek.

  • Zadowolenie klienta

   Zależy Ci na tym, aby klienci byli zadowoleni z obsługi, produktów i usług, oferowanych w Twojej firmie? Skoro tak, nie zapominaj o stronie www. To jedna z pierwszych rzeczy, której klienci poszukują na temat firm w internecie. Umieszczając na stronie najważniejsze informacje o firmie, pokazujesz im że jesteś odpowiedzialny, godzien zaufania i warto z Tobą współpracować.

  • Zwiększone zyski

   Któż nie chce więcej zarabiać? Aby spełnić to życzenie, należy zadbać o klientów i systematycznie pozyskiwać nowych. Ze stronami internetowymi jest to znacznie łatwiejsze niż kiedykolwiek. Strona widoczna w sieci, sama przyciąga odbiorców. Zapewniając jej pozycjonowanie, wyprzedzasz konkurencję. Nowi klienci to większe zyski i szansa na dalszy rozwój na rynku.

  • Siła Google za darmo

   Google to nie tylko wyszukiwarka, ale również globalna platforma reklamowa, na której nie może Cię zabraknąć. Możesz z niej korzystać bezpłatnie, po prostu zamawiając strony www Jelenia Góra i umieszczając je w indeksie wyszukiwarki. Ceniąc Twój czas i pieniądze, zrobimy to wszystko za Ciebie, pozostawiając Ci wyłącznie obsługę nowych klientów.

  • Wspólnie tworzymy markę

   Dotychczasowe metody kreowania marki i umacniania wizerunku nie przyniosły oczekiwanych efektów? Wykorzystaj moc jaką dają strony internetowe Jelenia Góra. Z ich pomocą świadomość o istnieniu Twojej firmy stanie się powszechna, a Ty będziesz mieć realny wpływ na to, jak jest postrzegana przez potencjalnych klientów. Nie zmarnuj okazji, która pozwoli Ci na zajęcie pozycji lidera.

  Nasz zespół Tworzy strony dla klientów z Jeleniej Góry i okolic.

  Czy wiesz, że...

  W Jeleniej Górze bardzo dobrze funkcjonują firmowe strony? Dla wielu przedsiębiorstw Internet to główne źródło klientów. Tutaj bardzo dobrze sprawdza się pozycjonowanie lokalne, na które niekiedy nie trzeba wydawać ani złotówki! Załóżmy, że prowadzisz salon ślubny i decydujesz się na stronę internetową. Czy wiesz, że taka fraza jak "suknie ślubne jelenia góra" jest wyszukiwana każdego miesiąca do tysiąca razy? Warto dodać, że fraz dotyczących ślubu i wesela jest mnóstwo. Dla firm, które rzeczywiście zajmują wysokie pozycje na tego typu frazach, oznacza to ciągły napływ klientów z całego miasta i okolic!

  Odkryj siłę narzędzi i funkcjonalności,
  które otrzymasz wraz ze stroną www

  Zamawiając u nas strony www, w gratisie otrzymujesz znacznie więcej. To pełne wsparcie i pomoc specjalistów w stworzeniu narzędzia, którego potrzebuje dziś każda firma. Internet i jego powszechność stała się faktem w każdej branży. Obecność firmy w sieci musi być wyraźnie zaznaczona, a sama strona łatwa do znalezienia. My wiemy jak to osiągnąć i jesteśmy po to, aby pomóc również Wam.

  • CMS do obsługi strony

   Posiadając stronę www, nie obawiaj się że musisz ją obsługiwać samodzielnie. To znacznie łatwiejsze niż sądzisz. Dla Twojej wygody, strony internetowe Jelenia Góra są wyposażone w panel CMS. Dzięki niemu w sposób intuicyjny możesz zarządzać stroną, dodawać nowe artykuły, zdjęcia i edytować treści. Wszystko po to, aby oszczędzać swój czas i pieniądze oraz lepiej zarządzać firmą.

  • Treści do copywritera

   Informacje na Twojej stronie będą oryginalne i niepowtarzalne. Korzystałeś do tej pory z powtarzających się w innych miejscach w sieci tekstów? Takie artykuły nie mają dużej wartości dla Google, a tym bardziej dla klientów. Zapomnij o ogólnikach i poznaj siłę tekstów stworzonych przez copywriterów. Oryginalne, unikalne, celnie trafiające w punkt oczekiwań potencjalnych klientów.

  • Przygotowanie pod SEO

   Pozycjonowanie stron internetowych to coraz częściej spotykany zwrot. O co w tym wszystkim chodzi? Przede wszystkim o to, aby uczynić stronę jeszcze lepiej widoczną w Google. Pomaga w tym SEO i zbudowanie strony zgodnie z jego wymogami. Zamawiając strony internetowe Jelenia Góra u nas, nie musisz się martwić ich późniejszym dostosowaniem pod SEO. One są gotowe do pozycjonowania.

  • Strona na smartfony

   Strony internetowe w technologii RWD są dziś faktem, którego nie można bagatelizować. Pozwól swoim klientom na to, aby mogli wygodnie korzystać z Twojej strony na urządzeniach mobilnych. Smartfon czy tablet? To nie ma znaczenia. Dzięki technologii RWD, strony www automatycznie dostosowują wygląd do wielkości ekranu, zapewniając najlepszą czytelność treści i wygodę obsługi. To wszystko otrzymujesz w standardzie, bez dodatkowych opłat.

  • Poprawki bez ograniczeń

   Praca nad projektem strony jest czasochłonna i wymagająca. Konieczność spełnienia wygórowanych oczekiwań naszych klientów jest dla nas codziennością. Nie poddajemy się i słuchamy krytycznych uwag, wprowadzając kolejne zmiany. Tak długo, aż osiągniemy cel. Nie limitujemy ilości zmian i pobieramy dodatkowych kosztów za ich wprowadzanie. Zamiast tego działamy sprawnie i szybko, aby jak najlepiej spełnić Wasze oczekiwania.

  • Gwarancja w cenie

   Współpracuj z profesjonalistami, którzy potrafią zadbać o swoich klientów. Polityka naszej działalności jest transparentna i nastawiona na Wasze zadowolenie. Dlatego też każda stworzona strona internetowa objęta jest aż 12 miesięczną gwarancją. Po jej wygaśnięciu w dalszym ciągu możecie liczyć na nasze wsparcie techniczne przy wprowadzaniu zmian w stronie, rozbudowie i dodawaniu nowych funkcjonalności.

  To wszystko, co widzisz wyżej, otrzymujesz w standardzie!

  Strony internetowe Jelenia Góra są potrzebne również Twojej firmie

  Zauważyłeś spadek obrotów? Mniejszą ilość zapytań ofertowych i pojawienie się konkurencji na rynku? A może chcesz zarabiać więcej niż do tej pory i wejść na nowe rynki? My wiemy jak to zrobić. Zbudujemy dla Was takie strony www, które spełnią wszystkie pokładane w nich oczekiwania. Niezawodne, wydajne, bezpieczne i z wieloma możliwościami dalszego rozwijania.

  Całe portfolio znajduje się na podstronie realizacje.

  Referencje

  Zobacz, jak jesteśmy oceniani w Jeleniej Górze.

  Pakiety i Ceny

  Porównaj pakiety i wybierz stronę www dla siebie

  Inne firmy nie podają informacji o cenach stron internetowych? Ich oferty są niezrozumiałe i nie wynika z nich jasno, ile zapłacisz za swoją stronę www? Sprawdź nasz cennik na strony internetowe Jelenia Góra i wybierz z nich pakiet, który najlepiej spełnia Twoje oczekiwania. Cennik został podzielony na najpopularniejsze warianty stron dla małych, średnich i dużych firm.

  Standard

  Przedstaw podstawowe informacje o firmie.
  1500 zł /netto
  Czas realizacji: 2 - 4 tygodnie

  Biznes

  Przekaż klientom szczegóły swojej oferty.
  2000 zł /netto
  Czas realizacji: 2 - 4 tygodnie

  Premium

  Przedstaw szczegóły oferty oraz publikuj wpisy.
  3000 zł /netto
  Czas realizacji: 2 - 4 tygodnie

  VIP

  Wyróżnij się indywidualną grafiką i funkcjami.
  9000 zł /netto
  Czas realizacji: 6 - 10 tygodni