Strony internetowe Bydgoszcz

Tworzenie stron dla firm z Bydgoszczy.

Strona internetowa pozwala zrobić Ci krok do przodu

Posiadanie jej to dla Ciebie same korzyści!

 • Reklama w sieci

  Strony internetowe mają to do Siebie, że w prosty sposób można je wyszukać w wyszukiwarkach (np. Google). Dobrze przygotowane strony są lepiej pozycjonowane niż przestarzałe projekty niespełniające dzisiejszych standardów. To wielka korzyść dla lokalnych przedsiębiorców.

 • Oszczędność

  Dzięki stronie internetowej możesz zacząć prowadzić katalogi online, a klasyczne ulotki zastąpić elektronicznymi rozsyłanymi przez wiadomości e-mail. To pozwala ograniczyć lub nawet całkowicie zrezygnować ze standardowego drukowania. To pozwala zaoszczędzić pieniądze i czas.

 • Ciągła widoczność

  Dzięki ciągłej widoczności Twojej strony przez 24/7 klient nie musi czekać, aż jeden z Twoich oddziałów zostanie otwarty. Wszystkie najważniejsze informacje (rodzaj, jakość, cena oferowanych usług/produktów) może mieć na wyciągnięcie ręki o dowolnej porze każdego dnia.

 • Rozwój zaufania

  Klienci przed zdecydowaniem się na dowolną usługę lub produkt często szukają w sieci informacji o tym, jaką firmę najlepiej wybrać. Umieszczając na swojej firmowej stronie szczegółowe informacje o swojej działalności, budujesz wiarygodność, która może Ci dać wiele dobrego.

 • Komfort dla Klienta

  Na stronie internetowej za pomocą paru kliknięć możesz wprowadzać zmiany o każdej porze. Zmienisz dane kontaktowe lub przeniesiesz firmę pod inny adres? Żaden problem! Inaczej sprawa ma się z klasycznymi wizytówkami, na których po wydruku już nic nie można zmienić.

Tworzenie strony internetowej dla Twojej firmy to ważna inwestycja.

Czy wiesz, że...

Dzięki inwestycji w stronę firmową możesz dotrzeć w prosty sposób do dużej ilości odbiorców, a tym samym zyskać nowych klientów? Wyszukiwarki każdego dnia obsługują miliony użytkowników. Nie inaczej jest w Bydgoszczy. Mieszkańcy Twojego miasta każdego miesiąca wyszukują frazę "firmy budowlane bydgoszcz" nawet do 1000 razy! Pomyśl, ile zyskują na tym firmy z tej branży, które zdecydowały się na własną stronę.

Strony internetowe Bydgoszcz.
Standard na wysokim poziomie.

Ceny za stworzenie i opcjonalne projektowanie strony internetowej w wielu firmach zaczynają się już od kilkuset złotych, a w czasie realizacji zaczynają dochodzić „jakieś koszta”, bo nie doczytaliśmy do końca umowy. Bardzo zależy nam na Twoim zadowoleniu, dlatego już na wstępie proponujemy Ci jedną stałą cenę, w której otrzymujesz wysoki standard realizacji bez dodatkowych kosztów.

 • Responsywność

  To podstawowy element nowoczesnych stron. Dzięki tej funkcji strony internetowe są prawidłowo wyświetlane na większości urządzeń. To także podstawa przy pozycjonowaniu stron.

 • Wartościowa treść

  Unikalna treść na stronie to jeden z wyznaczników pozycjonowania w wyszukiwarce Google. Dodatkowo przykuwa uwagę i zatrzymuje potencjalnego klienta.

 • Wewnętrzna optymalizacja

  Optymalizacja wewnętrzna pozwala przyspieszyć ładowanie oraz ułatwić poruszanie po stronie. Nikt nie lubi, kiedy stron internetowa wczytuje się zbyt długo.

 • Prosty panel sterowania

  Dzięki zainstalowanemu systemowi CMS administrowanie stroną internetową jest niebywale proste. Dodawaj treść i zdjęcia za pomocą paru kliknięć.

 • Działamy do skutku

  Twoje zadowolenie jest dla nas bardzo ważne, dlatego w jednej cenie masz możliwość konsultowania z nami dowolnych zmian aż do momentu, gdy uznasz, że jesteś zadowolony.

 • Gwarancja na rok

  Nasze strony internetowe odznaczają się najwyższą jakością. Nie są to puste słowa, dlatego otrzymasz od nas gwarancję na rok. Nasz zespół będzie na posterunku w przypadku problemów.

Nawet po wyborze najtańszego pakietu otrzymasz powyższe elementy.

Firmy z Bydgoszczy już nam zaufały.
Spójrz na nasze realizacje.

Część przedsiębiorstw z Bydgoszczy i okolic, z którymi współpracowaliśmy, posiadało już własne strony internetowe. Wiele z nich było stworzone lata temu i dzisiaj bardziej odstraszały, niż przyciągały klientów. Nowoczesne strony powinny być dopracowane pod każdym względem, by mogły odnaleźć się w sieci. Spójrz, jak udało nam się odmienić strony naszych klientów.

Więcej przykładów znajdziesz na podstronie realizacje.

Referencje

Poznaj opinie Klientów

Pakiety i Ceny

Koszt wykonania strony internetowej w Bydgoszczy

Dlaczego ceny wykonania stron internetowych są tak mocno rozbieżne i dlaczego sięgają nawet kilku tysięcy złotych? Proste strony bez grafiki i odpowiedniej ilości tekstu kosztują niewiele, ale nie dają dużej szansy na zaistnienie w sieci. Strony przystosowane do dzisiejszych standardów, a do tego wzbogacone o unikalną grafikę kosztują więcej, ale pozwalają daleko zajść w marketingu internetowym. To podobna sytuacja do zakupu auta. Najtańsze nowe auta kosztują mały ułamek tego, co luksusowe z najwyższej półki, ale raczej nie pozwalają zwrócić na siebie uwagi.

Oferujemy specjalne pakiety, dzięki czemu cenę znasz już na samym początku współpracy i nie napotkasz żadnych ukrytych kosztów. To nas odróżnia od wielu agencji interaktywnych.

Standard

Przedstaw podstawowe informacje o firmie.
1500 zł /netto
Czas realizacji: 2 - 4 tygodnie

Biznes

Przekaż klientom szczegóły swojej oferty.
2000 zł /netto
Czas realizacji: 2 - 4 tygodnie

Premium

Przedstaw szczegóły oferty oraz publikuj wpisy.
3000 zł /netto
Czas realizacji: 2 - 4 tygodnie

VIP

Wyróżnij się indywidualną grafiką i funkcjami.
od 6000 zł /netto
Czas realizacji: 6 - 10 tygodni