Strony internetowe Białystok

Tworzymy i zmieniamy strony dla firm z Białegostoku i okolic. Kompleksowo - Projektujemy, programujemy, administrujemy i pozycjonujemy.

Skontaktuj się z nami już teraz lub zostaw poniżej swój numer telefonu, a my odezwiemy się do Ciebie w ciągu 30 minut (od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 19:00).

Pakiety i Ceny

Ile kosztują strony internetowe w Białymstoku?

Dlaczego strony internetowe kosztują nawet kilka tysięcy złotych? Na cenę ma wpływ wiele czynników. To ta sama sytuacja co wzięcie auta na firmę. Małe auto z podstawowym wyposażeniem i małym silnikiem zwykle jest niewielkim kosztem dla firm, ale gdy decydujemy się na duże auto z bardzo bogatym wyposażeniem i mocnym silnikiem cena znacznie rośnie w górę. Cena jest wyższa, ale wiele zyskujesz. Tanie strony internetowe zazwyczaj są bardzo okrojone i słabo zoptymalizowane. Warto zadbać o stronę, która nie tylko będzie istnieć, lecz przede wszystkim przyciągać nowych klientów.

W agencjach interaktywnych zdarza się, że ceny nie do końca są jasne. Bywają atrakcyjne, ale mimo wszystko ciągle dochodzą jakieś dopłaty (treści, grafika itp.). My oferujemy pakiety, dzięki którym cenę znasz już na samym początku współpracy. Zobacz, czym się różnią.

Standard

Przedstaw podstawowe informacje o firmie.
1500 zł /netto
Czas realizacji: 2 - 4 tygodnie

Biznes

Przekaż klientom szczegóły swojej oferty.
2000 zł /netto
Czas realizacji: 2 - 4 tygodnie

Premium

Przedstaw szczegóły oferty oraz publikuj wpisy.
3000 zł /netto
Czas realizacji: 2 - 4 tygodnie

VIP

Wyróżnij się indywidualną grafiką i funkcjami.
od 6000 zł /netto
Czas realizacji: 6 - 10 tygodni

Czy wiesz, że bez witryny firmowej zbyt dużo Cię omija?

Zobacz, ile korzyści możesz zyskać!

 • Dyspozycja 24/7

  Zainteresowany klient jest w stanie pytać o nawet najbardziej oczywiste rzeczy. Dzięki stronie internetowej jesteś w stanie odpowiedzieć na liczne pytania o każdej porze. Do tego potencjalny klient od razu może bliżej zapoznać się z usługami lub produktami, jakie oferujesz.

 • Oszczędność

  Prowadzenie katalogu czy regularne drukowanie wizytówek wymaga pewnego czasu, pieniędzy i zaangażowania grafika. Na stronie internetowej większość zmian możesz dokonywać samodzielnie, oszczędzając w ten sposób pieniądze i czas.

 • Reklama w Google

  Strony internetowe za darmo są indeksowane w wyszukiwarce Google. To pozwala ich właścicielom dotrzeć do nowych klientów. Bardzo dobrze to działa wśród lokalnych firm, które nawet w mniejszych miastach czasami potrzebują dodatkowej reklamy, by rozwinąć skrzydła.

 • Budowa ufności

  Wiele osób przed skorzystaniem z usług danej firmy doszukuje się wielu informacji na jej temat. Za pomocą strony internetowej samemu dostarcz klientom niezbędnych informacji i udowodnij, że jesteś przedsiębiorcą godnym zaufania.

 • Wygoda Klienta

  Czasami klienci potrzebują różnych informacji o Twojej firmie — na przykład numeru telefonu, by polecić firmę rodzinie lub znajomym. Mając firmową witrynę, wystarczy parę kliknięć, by najważniejsze informacje mieć na wyciągnięcie ręki. To zwiększa wygodę.

Tworzenie stron internetowych to inwestycja w przyszłość Twojej firmy.

Czy wiesz, że...

Strona internetowa to świetna inwestycja? Dzięki niej jesteś w stanie zwiększyć swoją widoczność i budować swoją markę w sieci. To również reklama w wyszukiwarce Google, która nic nie kosztuje. Białystok to miasto, którego mieszkańcy każdego miesiąca wyszukują frazę "hydraulik białystok" nawet do 1000 razy! Pomyśl tylko, jak wiele można dzięki temu zyskać.

Strony internetowe Białystok.
Wysoki standard to u nas norma!

Klienci są dla nas bardzo ważni i zależy nam na tym, by każdy z nich był zadowolony z naszej współpracy. Nie chcemy, żeby pojawiały się niejasne sytuacje, gdy musisz za coś dopłacać, dlatego w standardzie otrzymujesz wszystko, co niezbędne. To nas odróżnia od innych firm tworzących witryny firmowe. W cenie ustalonej na początku współpracy działamy do samego końca.

 • Tworzenie treści

  Kontent jest dzisiaj najważniejszym elementem witryny. To on buduje jej wartość. Napiszemy dla Ciebie wartościowe artykuły, które będą charakteryzowały się unikalnością.

 • SEO optymalizacja

  Zoptymalizowane strony internetowe są lepiej pozycjonowane w wyszukiwarce Google, ponieważ są stworzenie z myślą o użytkowniku. Zyskaj przewagę nad stronami niskiej jakości.

 • Responsywność

  Responsywność to bardzo ważny element przy pozycjonowaniu stron. Strona, która jest dostosowana do wielu urządzeń, najczęściej zajmuje lepsze pozycje.

 • Nielimitowane zmiany

  W cenie otrzymujesz od nas możliwość nielimitowanego nanoszenia zmian. Wszystko po to, żeby strona w Twoim odczuciu wyglądała idealnie. Twoje zadowolenie jest dla nas priorytetem.

 • Łatwa obsługa

  Za pomocą wgranemu systemowi CMS obsługa witryny jest niezwykle prosta. Dodawaj samemu treści, zdjęcia i nowe produkty. W razie potrzeby jesteśmy gotowi udzielić Ci szkolenia.

 • Gwarancja

  Nasze witryny są najwyższej jakości, dlatego gwarantujemy Ci ich bezawaryjne działanie. Przez okres 12 miesięcy będziemy reagować w przypadku problemów.

Bez znaczenia czy wybierzesz najtańszy, czy najdroższy pakiet.
Powyższe elementy masz zapewnione w standardzie.

Firmy z Białegostoku doceniły naszą pracę.
Zmieniliśmy ich strony na lepsze.

Niektórzy nasi klienci z Białegostoku i okolic (Choroszcz, Mońki, Wasilków oraz Supraśl) posiadało już strony  internetowe, ale były one już dosyć stare, niedostosowane do dzisiejszych standardów. Dzisiaj bardzo ważna jest responsywność, bo dzięki niej łatwość obsługi znacznie wzrasta. Bardzo ważny jest także kontent, którym wypełniamy witrynę. Gdyby nie on witryny byłyby bezwartościowe. Warto zadbać o to, by nie odstraszać Internautów swoją witryną, a przyciągać i zwracać ich uwagę. Sprawdź, w jaki sposób udało nam się zmienić strony internetowe klientów na lepsze.

Zobacz efekt PRZED i PO na przykładzie firmy Climatech z Białegostoku

Stara strona firmy ClimatechNowa strona dla Climatech

Realizacje dla klientów z Białegostoku, Sokółki, Łap i okolic

W dziale realizacje znajdziesz więcej przykładów tego jak zmieniliśmy strony z Białegostoku i okolic (między innymi Łapy, Hajnówka, Sokółka i nie tylko).

Referencje

Poznaj opinie Klientów

Kontakt

FAQ

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz w dziale FAQ.

FAQ

Adres

ul. Henryka
Sienkiewicza
15-369 Białystok

Godziny pracy