Pakiety i Ceny

Cennik wykonania sklepu internetowego

Profesjonalny sklep internetowy powinien zostać stworzony z myślą o wygodzie klientów. Nawigacja po sklepie powinna odbywać się w sposób płynny i bez zbędnego zastanawiania się co i gdzie kliknąć. Produkty powinny być dobrze i szczegółowo opisane, a przyciski akcji dobrze widoczne. To tylko niektóre elementy, które usprawniają działanie sklepu www. Oczywiście sklep online zachowuje formę firmowej strony na której klient może znaleźć ważne informacje.

W agencjach interaktywnych zazwyczaj cena jest ustalana indywidualnie. Przedsiębiorcy płacą za zaprojektowanie i stworzenie sklepu od kilku do nawet kilkunastu tysięcy złotych. W jaki sposób nie dać wciągnąć się w “lejek”? Zapoznaj się z naszą ofertą, która składa się z czterech pakietów. Wybierasz jeden z nich, a my w jednej cenie tworzymy dla Ciebie profesjonalny sklep!

Standard

Sprzedawaj online oraz przedstaw podstawowe informacje o firmie.
3000 zł /netto
Czas realizacji: 2 - 4 tygodnie
  • Wyróżniki sklepu Standard:
  • System WooCommerce
  • ▸ Sklep ze stroną "One Page"
  • ▸ Projekt wg. naszych wzorów
  • ▸ Liczba produktów: do 3000
  • ▸ Copywriting (5400 zzs)
  • ▸ Pakiet 5 wysokiej jakości zdjęć stockowych z bazy Adobe Stock

Biznes

Sprzedawaj online oraz przedstaw szczegółowo swoją ofertę.
4000 zł /netto
Czas realizacji: 2 - 4 tygodnie

Premium

Rozbudowany system sprzedaży oraz szczegółowa prezentacja firmy i oferty.
6500 zł /netto
Czas realizacji: 6 - 10 tygodni

VIP

Wyróżnij się indywidualną grafiką i rozbudowanymi funkcjami.
9000 zł /netto
Czas realizacji: 6 - 10 tygodni

Dlaczego my?

Przede wszystkim nie musisz obawiać się o zbyt wysoki koszt tworzenia sklepu www. Jako nieliczni podajemy finalną cenę już na początku współpracy. Zyskujesz dzięki temu wiele spokoju. Mnóstwo agencji podaje cenę podstawową do której są doliczane koszta za większość czynności, które u nas otrzymujesz w standardzie.

Jesteśmy agencją interaktywną i oferujemy kompleksowe tworzenie sklepów internetowych w dobrej cenie. Sklepy www naszego autorstwa cechują się wysoką jakością wykonania, a także szybkim i pewnym działaniem. Działamy dla przedsiębiorstw z całej Polski. Zapraszamy również Ciebie do współpracy.

0+

Wykonanych sklepów

0+

Obsługiwanych sklepów

0+

Nowych sklepów miesięcznie

0dni

Średni czas wykonania sklepu