Zdobywaj Sieć z nami
Zostań partnerem
i zacznij zarabiać

Z naszym programem partnerskim, masz szansę zyskać dodatkowy dochód, jednocześnie pomagając innym osiągnąć sukces w sieci. Zostań Zdobywcą Sieci!

Czym jest nasz
program partnerski

Mechanizm działania programu jest prosty. Jako nasz partner, podajesz nam kontakty do potencjalnych klientów. Następnie my przejmujemy – kontaktujemy się z klientem, omawiamy szczegóły projektu i realizujemy go. Po finalizacji projektu i zapłacie przez klienta, Ty otrzymujesz swoją prowizję.

Stawiamy na długotrwałe relacje z naszymi partnerami. Dołączając do programu Zostań Zdobywcą, zyskujesz możliwość stałego rozwoju i poszerzania swojej oferty biznesowej.

Polecaj nasze usługi, a my dzielimy się z Tobą zyskiem. Zarabiaj aż 25% prowizji od każdego zrealizowanego projektu i idź razem z nami do sukcesu. Zostań Zdobywcą Sieci!

Dla kogo stworzony
jest nasz program?

Nasz program partnerski jest stworzony z myślą o freelancerach, firmach zajmujących się grafiką oraz wszystkich tych, którzy mają kontakt z klientami, którzy mogą potrzebować naszych usług. Jeżeli jesteś w stanie polecić nasze usługi, program Zostań Zdobywcą jest dla Ciebie. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym grafikiem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z branżą, nasz program jest otwarty dla wszystkich.

Dlaczego warto
polecać nasze usługi?

Polecając nas, polecasz firmę, która posiada solidne doświadczenie i reputację na rynku. Zdobywcy Sieci to firma, która działa już 8 lat, zrealizowała ponad 700 projektów dla klientów lokalnych, ogólnopolskich i zagranicznych. Nasze projekty są doceniane zarówno przez klientów, co potwierdzają liczne opinie w Google, jak i przez branżę – w tym roku znaleźliśmy się w Rankingu SENUTO – TOP100 witryn w kategorii Marketing. Oferujemy kompleksowe usługi, od projektowania strony, przez jej administrację, po pozycjonowanie i reklamy Google, co sprawia, że jesteśmy idealnym partnerem do współpracy.

Jak rozpocząć swoją przygodę jako
Zdobywca Sieci?

1. Skontaktuj się!

Zadzwoń do nas lub zostaw swoje dane i zaczekaj na kontakt naszego opiekuna.

3. Poleć nas klientom!

Przekaż kontakt do osoby zainteresowanej, sprzedażą zajmiemy się my!

2. Podpisz umowę.

Zdalnie, bez drukowania i skanowania dokumentów, całość online!

4. Wypłać prowizję.

Wypłacisz poprzez Useme lub jeśli prowadzisz działalność, wystawisz Fakturę VAT.

1. Zarejestruj się!

Zostaw swoje dane kontaktowe i zaczekaj na kontakt naszego opiekuna.

2. Podpisz umowę.

Zdalnie, bez drukowania i skanowania dokumentów, całość online!

3. Poleć nas klientom!

Przekaż kontakt do osoby zainteresowanej, sprzedażą zajmiemy się my!

4. Wypłać prowizję.

Wypłacisz poprzez Useme lub jeśli prowadzisz działalność, wystawisz Fakturę VAT.

Odpowiedzi na Twoje wątpliwości

FAQ częste pytania

Znajdziesz tutaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące naszego programu partnerskiego Zostań Zdobywcą.

Staraliśmy się zebrać i odpowiedzieć na najbardziej palące kwestie, które mogą Cię nurtować. Jeśli jednak nie znajdziesz tu odpowiedzi na swoje pytanie, prosimy o kontakt.

Zależy nam na klientach, którzy są zainteresowani wykonaniem strony internetowej dla firmy lub prostego sklepu internetowego, jednak dla stałych Partnerów możemy negocjować prowizje również za klientów na pozycjonowanie (SEO) oraz Google Ads. Co ważne, sprzedażą i kontaktem z klientem zajmą się nasi handlowcy, Ty tylko dostarczasz nam dane kontaktowe do osoby zainteresowanej wykonaniem strony lub sklepu.

To proste! Możesz wybrać pomiędzy dwoma rozliczeniami.

Pierwsze: Za każdym razem, gdy Twój nowo polecony klient składa u nas zamówienie, otrzymujesz jednorazową prowizję w wysokości 25% wartości najdroższej pozycji na fakturze. Bez ukrytych kosztów czy haczyków.

Dołączenie jest łatwe i szybkie. Wystarczy wypełnić krótki formularz na naszej stronie, następnie otrzymasz umowę i po jej podpisaniu możemy zaczynać współpracę.

Absolutnie nie! Przystąpienie do programu jest całkowicie darmowe.
Wypłaty są realizowane co miesiąc, a Ty wybierasz najdogodniejszą dla siebie formę płatności. Możesz wystawić nam fakturę z własnej działalności lub skorzystać z serwisów typu Useme czy Kugaru.

Za tego samego klienta, płacimy tylko raz i jedynie za najdroższą pozycję na fakturze. Natomiast, im więcej nowych klientów polecisz, tym więcej zarobisz.

Jesteśmy w trakcie prac nad intuicyjnym panelem partnerskim, dzięki któremu w łatwy sposób będziesz śledził swoje wyniki i zarobki.

Twoim głównym zadaniem jest polecanie naszych usług:
– tworzenie stron internetowych na WordPress
– tworzenie sklepów internetowych na WooCommerce
– administracja stron i sklepów internetowych
– pozycjonowanie organiczne SEO
– kampanie Google ADS

My zajmujemy się resztą, dając Ci przestrzeń do zarabiania.

Mamy nadzieję, że tak się nie stanie, ale jeśli zdecydujesz się odejść, proces jest prosty i bezproblemowy.

Dołącz do programu
Zostań częścią naszej sieci